8/7
Žhavá novinka Melissa Plastic Dreams: Model Gaetana Pesceho

Žhavá novinka Melissa Plastic Dreams: Model Gaetana Pesceho

8. července 2010 v 00.00, Celebrity a obuv, Letní boty

Sponzorované odkazy

V jednom z našich předcházejících článků jsme vám představili značku Melissa Plastic Dreams podrobně, dnes vám nabídneme její žhavé novinky- konkrétně futuristický model od Gaetana Pesceho!

V současné době jedna z „nejžhavějších“mód­ních obuvních značek- Melissa Plastic Dreams je dítětem geniálního spojení mezi britskou značkou Anglomania a brazilskou společností Melissa existující již více než 30 let. A proč geniálního? Boty Melissa Plastic Dreams jsou totiž (na rozdíl od Crocs) jak novátorské, tak také elegantní, šik a neotřelé! Jejich cena je navíc více nežli příznivá! Melissa Plastic Dreams je splněným snem každého kreativce experimentátora. Vždyť který módní nadšenec by odolal pokušení vyzkoušet si pestrobarevné, extravagantní a šik plastové boty.

Melissa Plastic Dreams Gaetana Pesceho

Dnes vám tedy představíme jedny z nejodvážnějších plastikových bot značky Melissa Plastic Dreams, seznamte se s Melissa Plastic Dreams Gaetana Pesceho- italského architekta současnosti! Boty Melissa Dreams Gaetano Pesce jsou unikátní zejména díky svému futuristickému designu, za kterým stojí unikátní spojení plastikových „kruhů“. Tyto neotřelé boty jsou k dostání hned v několika barvách: bílé, černé, červené, oranžové, modré a růžové.

Nenechte si své „melissky“ ujít a „naskočte“ do nich! Rozhodně neváhejte a pořiďte si i vy pár designově luxusních plastových bot z dílny Melissa Plastic Dreams od návrháře Gaetana Pesceho. Povýšíte svůj styl na novou úroveň, buďte in a vyzkoušejte Melissa Plastic Dreams na vlastní kůži již dnes!

Žhavá novinka Melissa Plastic Dreams: Model Gaetana Pesceho (http://www.botyaobuv.cz)
Žhavá novinka Melissa Plastic Dreams: Model Gaetana Pesceho (http://www.botyaobuv.cz)

Zdroj: www.stylefrizz.com

Boty a obuv