1/7
Boty Melissa Plastic Dreams: I vy podlehnete jejich svůdnosti

Boty Melissa Plastic Dreams: I vy podlehnete jejich svůdnosti

1. července 2010 v 00.00 , Celebrity a obuv , Letní boty

Sponzorované odkazy

Buďte in, noste obuv, co je v kurzu. Propadněte i vy šílenství jménem Melissa Plastic Dreams, zaručeně nebudete litovat! S extravagantními botami Melissa Plastic Dreams totiž budete zaručeně nepřehlédnutelní!

V současné době jedna z „nejžhavějších“mód­ních obuvních značek- Melissa Plastic Dreams je dítětem geniálního spojení mezi britskou značkou Anglomania a brazilskou společností Melissa existující již více než 30 let. A proč geniálního?

Odpověď je jednoduchá, toto spojení dvou gigantů je totiž prakticky bezkonkurenční- zejména díky „mezeře“ na obuvním trhu. Melissa Plastic Dreams tedy dokonale vyplňuje prostor mezi plastikovými botami Crocs a ostatní obuví. Boty Melissa Plastic Dreams jsou totiž (na rozdíl od Crocs) jak novátorské, tak také elegantní, šik a neotřelé! Jejich cena je navíc více nežli příznivá!

Boty Melissa Plastic Dreams jako splněný sen

Melissa Plastic Dreams je splněným snem každého kreativce experimentátora. Vždyť který módní nadšenec by odolal pokušení vyzkoušet si pestrobarevné, extravagantní a šik plastové boty, u jejichž zrodu stála navíc ikona módy- světově proslulá britská návrhářka Vivienne Westwood?

Melissa Plastic Dreams jsou mimořádnou událostí, zářící novou hvězdou na módním nebi. Nenechte si své „melissky“ ujít a „naskočte“ do nich! Rozhodně vsadíte na špičkovou kvalitu ve spojení s originálními designy. Velmi sympatické je nakonec i to, že za Melissa Plastic Dreams nestojí pouze Vivienne Westwood, ale také jiné módní a designové ikony. Speciální kolekci pro tuto značku zavrhla například i světově proslulá architektka Zaha Hadid či brazilský módní návrhář Alexandre Herchcovitch.

Rozhodně neváhejte a pořiďte si i vy pár designově luxusních plastových bot z dílny Melissa Plastic Dreams. Povyšte svůj styl na novou úroveň, buďte in a vyzkoušejte Melissa Plastic Dreams na vlastní kůži již dnes!

Zdroj: www.melissaplasticdreams.com, www.designmagazin.cz, www.ecouterre.com, www.blog.louisaviaroma.comwww.wordpress.com

Boty a obuv