30/6
Melissa Plastic Dreams: Nové extravagantní modely!

Melissa Plastic Dreams: Nové extravagantní modely!

30. června 2011 v 00.00, Celebrity a obuv, Letní boty

Sponzorované odkazy

Buďte in, noste obuv, co je v kurzu. Propadněte i letos šílenství jménem Melissa Plastic Dreams, zaručeně nebudete litovat! S extravagantními botami Melissa Plastic Dreams totiž budete zaručeně nepřehlédnutelní! Podívejte se dnes společně s námi na skvostné, a tak trochu avantgardní, boty Melissa od Garetha Pugha!

Krátce o botách Melissa

V současné době jedna z „nejžhavějších“ mód¬ních obuvních značek- Melissa Plastic Dreams je dítětem geniálního spojení mezi britskou značkou Anglomania a brazilskou společností Melissa existující již více než 30 let. A proč geniálního?

Odpověď je jednoduchá, toto spojení dvou gigantů je totiž prakticky bezkonkurenční- zejména díky „mezeře“ na obuvním trhu. Melissa Plastic Dreams tedy dokonale vyplňuje prostor mezi plastikovými botami Crocs a ostatní obuví. Boty Melissa Plastic Dreams jsou totiž (na rozdíl od Crocs) jak novátorské, tak také elegantní, šik a neotřelé! Jejich cena je navíc více nežli příznivá!

Boty Melisa Plastic Dreams jsou inovativní

Melissa Plastic Dreams je splněným snem každého kreativce experimentátora. Vždyť který módní nadšenec by odolal pokušení vyzkoušet si pestrobarevné, extravagantní a šik plastové boty, u jejichž zrodu stála navíc ikona módy, světově proslulá britská návrhářka Vivienne Westwood? Melissa Plastic Dreams jsou mimořádnou událostí, zářící hvězdou na módním nebi. Nenechte si své „melissky“ ujít a „naskočte“ do nich! Rozhodně vsadíte na špičkovou kvalitu ve spojení s originálními designy.

A jaké jsou dnes představované boty Melissa Plastic Dreams Gareth Pugh? Jedním slovem – hravé! Boty Melissa Plastic Dreams od Garetha Pugha si svým designem pohrávají s geometrickou abstrakcí, jsou extravagantní a zároveň šik! Svým provedením jsou lehce avantgardní.

Podlehněte i vy fenoménu plastových bot Melissa Plastic Dreams, nechte se zlákat jejich vůní i neotřelým designem na pomezí umění a módy!

Melissa Plastic Dreams: Nové extravagantní modely! (http://www.botyaobuv.cz)
Melissa Plastic Dreams: Nové extravagantní modely! (http://www.botyaobuv.cz)

zdroj: www.stylefrizz.com, www.gemagema.tv

Boty a obuv