17/1
Manolo Blahnik: Luxusní střevíčky v barvě šampaňského!

Manolo Blahnik: Luxusní střevíčky v barvě šampaňského!

17. ledna 2011 v 00.00, Vysoké podpatky

Sponzorované odkazy

Ochutnejte dnes společně s námi čerstvé plody z „úrody“ Manolo Blahnika a nahlédněte tak pod roušku luxusu! Seznamte se s Manolo Blahnik Adorned T-strap Pump, s nádhernými střevíčky jako ze zlata.

Historie legendy

Manolo Blahnik tíhnul k umění již od raného dětství. Nicméně teprve v 70. letech 20. Století se začíná naplno věnovat obuvnické a návrhářské činnosti, která ho zcela naplňuje. Díky Diane Vreelandové, pozdější šéfredaktorce časopisu Vogue, si Manolo naplno uvědomuje svůj mimořádný talent a začíná si věřit! První velké úspěchy Manola Blahnika pak přichází záhy po otevření londýnského butiku, další poté po průniku na americký trh v roce 1978, kdy realizuje kolekci pro obchod Bloomingdale’s. I v současné době dosahují boty Manolo Blahnik mimořádné popularity. Miliony žen na celém světě touží po botách na jehlovém podpatku Manolo Blahnik. Velkou zásluhu na tom má dozajista i seriál Sex ve městě, kde tyto skvostné boty hrají přímo vedlejší roli.

Prostě a jednoduše, každý správná milovnice luxusní obuvi boty Manolo Blahnik dokonale zná. A aby také ne – boty Manolo Blahnik jsou synonymem pro božskou krásu, ladnou chůzi i nekonečný sex-appeal jejich majitelky (či majitele)! Boty Manolo Blahnik učiní každou ženu krásnou a sexy! Podlehněte jim i vy.

Novinka Manolo Blahnik

Pokochejte se v dnešním článku těmi nejkrásnějšími zlatými střevíčky s otevřenou špičkou přímo z dílny Manolo Blahnik! Seznamte s Manolo Blahnik Adorned T-strap Pump a nechte se okouzlit jejich září a leskem drahých kamenů!

Manolo Blahnik dobře ví, že na detailech záleží. Jeho střevíčky Manolo Blahnik Adorned T-strap Pump by bez unikátního kamínkového zdobení, připomínajícího luxusní brož, nebyly úplné! Detaily jsou to, co činí boty Manolo Blahnik “nesmrtelné”! Manolo Blahnik Adorned T-strap Pump jsou přímo ukázkou prací obuvního mistrovství, každá žena či dívka se díky nim bude cítit neodolatelná- skoro jako princezna z pohádky! Takto vznikají trendy!

Upřímně, která z nás by těmto překrásným střevíčkům s otevřenou špičkou v barvě šampaňského odolala?

Manolo Blahnik: Luxusní střevíčky v barvě šampaňského! (http://www.botyaobuv.cz)
Manolo Blahnik: Luxusní střevíčky v barvě šampaňského! (http://www.botyaobuv.cz)

Zdroj: www.exoticexcess.com

Boty a obuv