13/4
Boty na kolečkách – koloboty Heelys

Boty na kolečkách – koloboty Heelys

13. dubna 2009 v 00.00 , Koloboty

Sponzorované odkazy

Udělejte radost Vašim dětem

Boty na kolečkách jsou módním hitem. Tato poslední módní a sportovní novinka zaplavila městské ulice. Rozpoutala velkou mánii i touhu po nich. Říká se jim také výstižně koloboty anebo skateshoe. První boty na kolečkách spatřily světlo světa kolem roku 2000. Dnes se na nich prohánějí děti v nejméně 60 zemích světa. Velmi důmyslné boty mají jednu rafinovanou výhodu. Jsou určeny jak pro běžné chození, tak i skvělou jízdu. Snad právě proto jsou tak oblíbené. Přeje si je snad každé dítě. Ale boty na kolečkách ocení i sportovně založení lidé každého věku.

Pro požitek ze skvělé jízdy

Tyto nevšední boty jsou přizpůsobené zejména citlivému dětskému chodidlu. Zdravotní nezávadnost i použití kvalitního materiálu je samozřejmostí. Boty na kolečkách jsou zároveň velmi variabilní a praktické. Kolečka se mohou vysunout kdykoli podle potřeby dítěte. Kolečko zabudované v podrážce se snadno vysouvá stisknutím tlačítka. Pro zajetí zpět do podrážky stačí opět stisknout tlačítko a zašlápnout kolečko dovnitř.

Dbejte na bezpečnost

Zvýšenou pozornost věnujete volbě správné velikosti. Nejlépe je změřit dítěti délku vložky ve stávající obuvi a podle ní zvolit odpovídající velikost. Boty na kolečkách jsou pro děti bezpečné, avšak dbejte na jejich pozornost a ostražitost při jízdě ulicemi a parky. Boty na kolečkách si můžete vybrat v širokém spektru veselých barev od modrých až po červené.

Koloboty Heelys

Mezi nejpopulárnější výrobce bot na kolečkách, někdy nazývaných také koloboty, patří bezesporu značka Heelys. Právě Heelys byla první značka, která koloboty do ČR přivezla. Koloboty Heelys zakoupíte například na webových stránkách www.heelys.cz. Cena kolobot Heelys se pohybuje kolem 2 500 Kč.

Boty a obuv