12/7
Tenisky Christian Louboutin 2010: Viděli jste mistrovo dílo?

Tenisky Christian Louboutin 2010: Viděli jste mistrovo dílo?

12. července 2010 v 00.00, Boty a výrobci, Christian Louboutin, Tenisky, Vysoké podpatky

Sponzorované odkazy

Jméno Christian Louboutin asi čtenářce módních webů netřeba představovat. Tento dnes už jistě legendární designér dámských bot na podpatku patří mezi nejslavnější postavy v oblasti luxusního životního stylu. Jeho symbolem se stala červená barva luxusních střevíčků Christiana Louboutina a jméno jejich autora celosvětově proslulou značkou, ze které se ženám podlamují kolena, a to ani nemusejí mít jeho mistrovské dílo na nohách.

Návrhář Christian Louboutin se narodil v roce 1964 v hlavním městě Francie. Pařížský rodák strávil první léta své hvězdné kariéry navrhováním bot pro značky jako Chanel nebo Yves Saint Lauren, ovšem zdaleka největších úspěchů dosáhnul již se svým vlastním stejnojmenným butikem. První prodejna byla otevřena v roce 1992. Po bezmála dvaceti letech je najdete po celém světě. Luxusní dámské boty na podpatku značky Christian Louboutin se staly symbolem prestiže a luxusu. Ovšem co takové tenisky Christian Louboutin, slyšely jste o nich vůbec?

Tenisky Christian Louboutin mají styl

Dámské boty na podpatku Christian Louboutin zná jistě každý, nicméně neméně pozoruhodné a řekněme vyhledávané jsou samozřejmě také tenisky této módní ikony. Tenisky Christian Louboutin jsou navrhovány podobně jako boty na podpatku Christian Louboutin – čili jako umělecká díla, v nichž by se skoro nemělo ani chodit. V případě tenisek tohoto francouzského návrháře se však nemusíte bát nechtěných pádů a, přiznejme si, poraněných chodidel.

V tomto článku vám chceme představit dva modely kotníkových tenisek Christian Louboutin, které byly navrženy pro sezóny jaro/léto 2010 a podzim/zima 2010. Jedná se o model Gold Embroidered Sneaker, který má bílý základ potažený zlatými mřížkami. Dále to je model Leopard, který, jak už sám název napovídá, představuje tenisky určené všem šelmám. Závěrem bychom chtěli dodat, že tenisky Christian Louboutin si oblíbila řada celebrit, z čehož vznikají unikátní spolupráce. Jednou z nich je také ta společně s Pharrellem Williamsem.

Tenisky Christian Louboutin 2010: Viděli jste mistrovo dílo? (http://www.botyaobuv.cz)Tenisky Christian Louboutin 2010: Viděli jste mistrovo dílo? (http://www.botyaobuv.cz)Tenisky Christian Louboutin 2010: Viděli jste mistrovo dílo? (http://www.botyaobuv.cz)

zdroj: www.highsnobiety.com, www.stylefrizz.com

Boty a obuv