15/6
Dámské tenisky Adidas a Nike: Originalita a styl

Dámské tenisky Adidas a Nike: Originalita a styl

15. června 2010 v 00.00, Boty adidas, Boty Nike

Sponzorované odkazy

Myslíte si, že dámy tenisky nenosí? Omyl! Z nepřeberného množství stylových dámských tenisek Adidasa Nike si každá žena dozajista vybere.

Boty na vysokých podpatcích jsou velmi efektní a sexy, pohodlí dámských tenisek se však nic nevyrovná. Každá žena navíc dozajista ocení jejich báječnou praktičnost- vždyť dámské tenisky oceníte nejen na dlouhé procházce se psem či po městě, ale také na dobrém koncertě či jiné kulturní akci. Nebojte se zářivých barev či vzorů (např. letos mimořádně módních zvířecích vzorů), experimentujte!

Dámy, buďte stylové a podtrhněte svou osobitost s originálními designy dámských tenisek. Obdivné pohledy vzbudíte zaručeně všude! Rozhodně tedy neváhejte a neotálejte s jejich koupí

Růžové tenisky

Své vysněné dámské tenisky dozajista najdete v nabídce značek adidas či Nike. Boty těchto značek jsou totiž vysoce kvalitní, jejich design je navíc neotřelý, šik a stylový! Vsaďte na 3 pruhy adidas i „fajfku“ Nike, nebudete litovat!

My jsme pro vás dnes připravili hned trojici vysoce stylových dámských tenisek v roztomilé dívčí růžové barvě, ve kterých zaručeně podtrhnete svou citlivou ženskou stránku! Prvními z nich jsou tenisky Nike Vandal High v kotníčkovém provedení. Tyto tenisky Nike jsou v sytě purpurové barvě, která je umocněna neonově oranžovými tkaničkami.

Druhým dnes představeným modelem jsou poté opět dámské tenisky Nike, tentokráte se však jedná o celorůžový model Nike Air Royalty. S teniskami jako tyto budete zaručeně nepřehlédnutelná!

Třetím a posledním modelem jsou poté tenisky Adidas Top Ten Hi kombinující barvy bílé a růžové s výrazným vzorem (který více nežli cokoliv jiného připomíná cukrátka). Stačí si pouze vybrat!

Podtrhněte svou ženskou stránku, pořiďte si vaše vysněné dámské tenisky! Buďte in a stylová s originálními a neotřelými dámskými teniskami Adidas a Nike!

Dámské tenisky Adidas a Nike: Originalita a styl (http://www.botyaobuv.cz)
Nike, Vandal High PNK FLSH, 2290 kč

Dámské tenisky Adidas a Nike: Originalita a styl (http://www.botyaobuv.cz)
Nike, Air Royalty MID VT ASTER PINK, 3190 kč

Dámské tenisky Adidas a Nike: Originalita a styl (http://www.botyaobuv.cz)
Adidas, Top Ten Hi White, 1390 kč

Zdroj: www.gueens.cz

Boty a obuv