7/4
Jehlové podpatky – vrchol svůdnosti

Jehlové podpatky – vrchol svůdnosti

7. dubna 2009 v 00.00, Vysoké podpatky

Sponzorované odkazy

Magnet pro oči

Jehlové podpatky jsou velmi sexy. Jako magnet přitahují zvídavé pohledy mužských očí. Jejich kouzlo spočívá v nadčasovosti. Skvělý design jehlových podpatků se hodí jak ke kalhotám, tak i k sukni. Jehlové podpatky si bez obav můžete vzít na bujarý večírek nebo žhavou párty. Rozhodně nešlápnete vedle.

Jehlové podpatky – vrchol svůdnosti (http://www.botyaobuv.cz)

Správný výběr je základ

Jehlové podpatky jsou symbolem svůdnosti a krásy. Buďte sexy i elegantní v jeden okamžik. Stačí si správně vybrat a máte výborný základ pro mnohé módní kreace. Nabídka je nepřehlédnutelná. K dispozici je obrovské množství jehlových podpatků různého designu i barev až oči přechází.

Jehlové podpatky – vrchol svůdnosti (http://www.botyaobuv.cz)

Svůdnost i elegance

Při výběru preferujte jehlové podpatky s dostatečným prostorem v prstové části. Jistě oceníte také rafinovanost protiskluzového podpatku. Jehlové podpatky ovšem nejsou to pravé ořechové pro zdraví chodidel. Pobývejte v nich jen nezbytně nutnou dobu. Zdravotní následky můžete zmírnit i speciálními vložkami do bot. Dne existují i jehlové podpatky, které se snaží pečovat i o zdraví své majitelky, speciální technologií výroby a důrazem na kvalitní i důmyslný materiál. Skříň plná překrásných dámských bot s vysokými jehlami je sen nejedné ženy.

Boty a obuv