23/2
Objevte novinku značky Converse, sporty botky s unikátní technologiíí  FlyEase

Objevte novinku značky Converse, sporty botky s unikátní technologiíí FlyEase

23. února 2022 v 01.00 , Boty Converse , Sportovní boty , Tenisky

Sponzorované odkazy

Značka Converse prezentuje ze svého portfolia sportovních bot exkluzívní novinku, kterou není nic menšího než sporty botka Chuck Taylor All Star CX FlyEase. Je jedinečná díky Nike technologii FlyEase. Cílí především na ty, kteří upřednostňují maximální pohodlí na nohách.

Milujete-li na svých nohách pohodlí a komfort, budou tyto sportovní bity jako dělané právě pro vás. Technologie FlyEase se složena z elastického termoplastu (zkráceně TPE). Tento materiál je velmi ohebný a pružný, že tuto botu nazujete i bez pomoci rukou.

Úplně poprvé

Víte, že je to poprvé, co se značka Converse odvážila realizovat technologii FlyEase? Chuck Taylor All Star se tudíž stala po Air Jordan 1 a Nike Air Max 90 třetí v řadě. A tak se i fandům značky Converse dostalo všech komfortních možností, které technologie FlyEase nabízí – snadné nazutí, měkké pohodlí a lehkost při chůzi a outdoor aktivitách.

Chuck Taylor All Star CX FlyEase

Sportovní sneakerska vám dodá pocit, že máte na nohách domácí obuv. Lehkost a pohodlí je svrchní krásně elastickým materiálem, k němuž přiléhá komfortně měkký jazyk.

Funkční štítek na patě už je třešinkou na dortu, respektive na botce, sloužící ke snadnému obouvání, který doplňuje vnitřní stélka z CX pěny. Kožený okraj sporty botky pak zajistí váš maximální komfort a pohodlí po celý den.

Když k tomu přičteme ještě vyztužené špičky, cool očka na tkaničky a zajímavou směsici průhledných a neprůhledných pásků v lemu boty, stojí Chuck Taylor All Star CX FlyEase za to.

Kde je seženete?

Converse Chuck Taylor All Star CX FlyEase budou k mání od 24.2.2022 ve třech barevných provedeních na Conversecz.com a také u některých prodejců (např. u Queens.cz).

Zdroj foto: Converse

Autor: Pavla Košík Jelínková

Boty a obuv