22/12
Converse a basketbalová Peace & Unity

Converse a basketbalová Peace & Unity

22. prosince 2021 v 00.00 , Boty a výrobci , Boty Converse , Sportovní boty , Tenisky

Sponzorované odkazy

S blížícím se koncem roku přichází značka Converse s pohodovou kolekcí, která oslavuje nejen sportovního ducha, ale radost a dobrou energii napříč všemi činnostmi, které nás naplňují. Ať už milujete basketbal, nebo se nabíjíte pozitivními emocemi u jiného sportu, Peace&Unity vám udělá radost vždy.

Barevná Converse Peace & Unity je tu proto, aby vyburcovala nejen basketbalovou komunitu k pozitivitě a k odhodlání. Je inspirována těmi, kteří se snaží o docílení lepší budoucnosti s pomocí pozitivního přístupu k životu. A to nejen při hraní basketbalu. Vždy a všude.

Radost a mír

Již název kolekce Peace and Unity (česky Mír a radost) naznačuje, že radost a mír se násobí vždy, když je prožívána pospolu. Peace and Unity tedy oslavuje nejen pozitivitu, ale také radost ze sportu, z výhry a ze společného zážitku. Je to jakýsi návod na přečkání této těžké pandemické doby.

Jaká je Converse Peace & Unity?

Sama kolekce si hraje s výraznými grafickými motivy, které mají navodit pozitivní náladu a dodat odvahu do zápasu i do života. Peace and Unity je inspirována sportovci jako je například Natasha Cloud, která se s pomocí svých účtů na sociálních sítích snaží změnit svět k lepšímu šířením pozitivní energie.

Co vše kolekce nabízí?

  • Peace and Unity nabízí čtyři verze Converse tenisek, každé unikátní ve svém stylu, ale sjednocené stejnými motivy
  • Kolekci doplňuje ještě dvojice mikin a triček

Kde kousky seženete?

Kolekce Peace & Unity je dostupná u vybraných prodejců.

Zdroj foto: Converse

Autor: Pavla Košík Jelínková

Boty a obuv