22/12
Converse a basketbalová Peace & Unity

Converse a basketbalová Peace & Unity

22. prosince 2021 v 00.00 , Boty a výrobci , Boty Converse , Sportovní boty , Tenisky

Sponzorované odkazy

S koncem roku přichází Converse s pozitivní kolekcí, která oslavuje nejen sportovního ducha, ale radost a dobrou energii napříč všemi činnostmi, které nás naplňují. Ať už milujete basketbal, nebo se nabíjíte pozitivními emocemi u jiného sportu, Peace&Unity vám udělá radost svými lehce naivními grafickými motivy oslavující lásku, mír a pohodu.

Barevná Converse Peace & Unity je tady, aby vyburcovala nejen basketbalovou komunitu k pozitivitě a k odhodlání. Je inspirována těmi, kteří se snaží o docílení lepší budoucnosti s pomocí pozitivního přístupu k životu. A to nejen při hraní basketbalu.

Radost a mír

Samotný název naznačuje, že radost a mír se znásobuje, sdílí-li ho všichni jednotně. Peace and Unity oslavuje nejen pozitivitu, ale také radost ze sportu, z výhry a ze společného zážitku. Je to návod na přečkání těžké pandemické doby.

Jaká je Converse Peace & Unity?

Kolekce si hraje s výraznými grafickými motivy, které mají navodit pozitivní náladu a dodat odvahu do zápasu i do života. Peace and Unity je inspirována sportovci jako je například Natasha Cloud, která se s pomocí svých účtů na sociálních sítích snaží změnit svět k lepšímu šířením pozitivní energie. Každý z nás může přispět svým dílem ke sportovní fair play i mimo hřiště.

Co vše kolekce nabízí?

  • Peace and Unity nabízí čtyři verze Converse tenisek, každé unikátní ve svém stylu, ale vizuálně sjednocené stejnými motivy.
  • Kolekci doplňuje ještě dvojice mikin a triček.

Kde kousky seženete?

Kolekce Peace & Unity je dostupná u vybraných prodejců.

O značce Converse

Converse vyrábí Chuck Taylor All Star a One Star tenisky už po více než jedno století. Je inspirována street kulturou a sportem. Obout Converse znamená být sám sebou. Chucky byly vždy “na pohodu” , takže vezměte Coversky vždy a všude kam se vydáte sebou.

Zdroj info a foto: Daniela Stára Hannová-Friendly Friends

Boty a obuv