10/11
Zima vítá připravené: Jaké zimní boty si pořídit?

Zima vítá připravené: Jaké zimní boty si pořídit?

10. listopadu 2021 v 00.00 , Boty a výrobci , Zimní boty

Sponzorované odkazy

Chlad, déšť, sychravo a pošmourno, to je aktuální počasí. A zima již stojí za dveřmi, na něž docela dost buší. Jste připraveni a máte solidní pevné a teplé parťáky ve svém botníku?

Kdo ještě váhá a neví, třeba mu pomůže náš tip od značky Martens. Martensky jsou cool botky s mnoha plusy. Nevěříte? Tak věřte!

model 1460 Pascal

Protože…

 • Jsou velmi pohodlné
 • Podporují stabilitu nohy a chůzi, protože jsou kotníkové
 • Mají vysokou pevnost a životnost
 • Oplývají pevnou prošitou podrážkou
 • Tato podrážka je perforovaná a neklouže
 • Všechny Martensky jsou díky materiálu nepromokavé
 • hodí se k bussines kalhotům, džínám, šatům i sukním
 • A v zimní verzi jsou příjemně zateplené a s kožíškem uvnitř

Takové jsou Martensky a zimní kolekce značky Dr. Martens nabízí více než jen botu do špatného počasí. Zimní Martensky jsou určeny pro ty, kteří vědí, že s klesajícími teplotami není zapotřebí klesnout i na duchu.

Kolekce WinterGrip

WinterGrip kolekce je totiž celá postavena na unikátní podrážce s rýhováním a protiskluzovým vzorem s extra přidanou výdrží. Je postavena na třech základních pilířích pravé zimní boty, a to jsou voděodolném DryWair, izolačním WarmWair a protiskluzovém WinterGrop. Odolná a vyladěná technologie, která je navržena tak, aby vydržela celou zimu i mnoho dalších.

model 1460 Blizzard

Model 1460 Blizzard

Základem celé kolekce je model 1460 Blizzard. Je to zcela nekompromisní a solidní bota, která si má ikonický Martensovský tvar s 8 zlatými dírkami. K tomu dostala botka trendy pruhované turistické tkaničky. Boty jsou vyrobeny z hladké, prémiové kůže s extra odolností vůči štěrku a soli s vodoodpudivým ošetření v černé, nebo světle hnědé barvě. Bota má flísovou podšívku pro komfort a hřejivý pocit.

Model 1460 Pascal a 2976 Chelsea

1460 Pascal je k mání v černé a tmavě hnědé barvě. Bytelná botka s voděodolným povrchem a speciální vrstvou proti štěrku a soli. Včetně flísové podšívky, aby zima nedostala vůbec šanci. Vintage zlatá očka na žlutě pruhované tkaničky doplňuje stejnobarevné prošívání. Kůže Snowplow WP je super odolná s přirozeně vypadající patinou. Neváhejte a rovnou je vyzkoušejte v tom nejhorším počasí. 2976 Chelsea se chlubí speciální Valor WP kůží s vodoodpudivou schopností a patinou. Dokonalá izolace je opět zajištěna jemnou flísovou podšívkou, která spolu s flísovým lemováním zabrání chladu dostat se dovnitř.

model Jadon

Model Jadon

Bez nepřehlédnutelných Jadon, které mají výraznou podrážku, by zimní kolekce nebyla úplná. Jsou to odvážné boty pro ty, co se toho nebojí. Nechybí ani typické Dr. Martens poutko a žluté prošívání pro všechny fandy Martensek, kteří vědí, že s klesajícími teplotami není zapotřebí klesnout i na duchu.

Nová zimní kolekce WinterGrip je k mání od listopadu a v průběhu prosince na drmartens.com, nebo ve vybraných obchodech.

 • Zdroj info: Daniel Stára Hannová-Friendly Friends
 • Zdroj foto: Dr.Martens
 • Autor: Pavla Košík Jelínková

Boty a obuv