6/5
Fusakle zbrojí na jaro: denní barevná dávka optimismu

Fusakle zbrojí na jaro: denní barevná dávka optimismu

6. května 2021 v 00.00 , Baleríny , Boty a výrobci , Boty Converse , Boty Nike , Sportovní boty , Tenisky

Sponzorované odkazy

Hurááá, jaro je tady! Skočte do něj rovnýma nohama v nových ponožkách značky Fusakle z kolekce Jaro 2021. Značku už z Botyaobuv.cz znáte – nyní je ještě více barevná a plná optimismu.

Všichni potřebujeme trochu barev, květin, optimismu a povzbuzení. Někdo se těší na jaro jen tak, jiný netrpělivě čeká na zeleň, bzučení pilných včelek, jahody, třešně, vlčí máky…

Značka Fusakle v pravou chvíli přichází s pestrou paletou vzorů a barev, připravených blahodárně zapůsobit na naši nervovou soustavu. Nezáleží na tom, co se právě děje za okny, v ponožkách Fusakle bude den radostnější už od samého rána.

Vtipné, veselé a barevné

Fusakle jsou designové ponožky pro každodenní nošení, navrhované a vyráběné výhradně na Slovensku a v České republice – v každé z obou zemí fungují 3 výrobní provozy. Za pět let fungování Fusakle zaměstnávají stovky lidí a mnoha dalším dávají práci v souvisejících oborech. V České republice mají už 21 prodejních míst.

Kde jsou k mání?

Fusakle jsou pro všechny, kteří se chtějí bavit životem, mají chuť pomáhat druhým, a přitom zůstat sami sebou. Česko-Slovenský originál od hlavy po Fusakle! Kompletní sortiment ponožek a podkolenek značky Fusakle najdete na e-shopu Fusakle.cz.

Zdroj foto: Fusakle

Autor: Pavla Košík Jelínková

Boty a obuv