17/11
Trend doby: nízké holínky

Trend doby: nízké holínky

17. listopadu 2020 v 00.00 , Gumové boty , Zimní boty

Sponzorované odkazy

Podzimní čas je dobou plískanic, mlh, chladných rán a večerů a tomu by mělo odpovídat i venkovní obutí. Víte, co je letos v kurzu a s jakými botami neuděláte přešlap?

minulém článku jsme psali o boomu doby, kterým jsou kotníkáče. Ale nejen ony se vyjímají na výsluní zájmu a módních trendů letoška.

hnědé nízké holínky About You za 1079 Kč

hnědé nízké holínky About You za 1079 Kč

Dalším stylovkou jsou nízké holínky, které s přehledem převálcovaly ty vysoké. Jsou totiž více elegantní, lépe se nazouvají i nosí a vyrazit v nich můžete de facto kamkoli – do města, na nákup, do práce, na procházku i do za město outdooru.

modré nízké holínky Deichman za 599 Kč

modré nízké holínky Deichman za 599 Kč

Kde je koupíte?

Nízké holínky dnes nabízí mnoho obchodů – kamenných i e-shopů. A protože je dona pandemie, ideálním způsobem nákupu je online řešení. Cool nízké holínky najdete na e-shopu Tchibo, Reserved, Dacathlon, Deichman, Baťa, About You, Glami, Mall, eobuv.cz, Gate a dalších.

stylové holínky Baťa za 399 Kč

stylové holínky Baťa za 399 Kč

Za kolik je seženete?

Cena se pohybuje mezi 250 až 550 Kč u těch klasických designově blízkých zahradním gumákům, až po stylově řešené kousky typu Chelsea, prošívané či zateplené od 300 do 1 300 Kč. Ovšem i ty klasičtější „gumáky“ jsou dnes designově velmi vydařené a mnohdy i pěkně barevné. Chelsea, nebo prošívané či zateplené jsou pak velmi stylové a elegantní.

nízké holínky Mall za 319 Kč

nízké holínky Mall za 319 Kč

A co barevnost?

K mání jsou nízké holínky v klasické černé, šedé a hnědé, nebo módní fialové, bordó a zelené. Cool jsou pak puntíkové nebo s jiným veselým all over motivem. A pokud chcete být apartní, můžete si nízké holínky pořídit i s mašličkou, zipem nebo páskem a sponou.

nízké holínky Reserved za 699 Kč

nízké holínky Reserved za 699 Kč

Vyberete si i vy?

  • Úvodní foto: Tchibo nízké holínky s mašlí za 399 Kč
  • Zdroj foto: Reserved, Tchibo, Mall, Baťa, Deichmann, About You, Glami
  • Autor: Pavla Košík jelínková

Boty a obuv