20/10
Podzimní ideál na nohy: Converse x A-Cold-Wall

Podzimní ideál na nohy: Converse x A-Cold-Wall

20. října 2020 v 00.00 , Sportovní boty , Tenisky

Sponzorované odkazy

Nová nadčasová kolekce s britskou luxusní módní značkou A-Cold-Wall vznikla v spolupráci s kreativním ředitelem Samuelem Rossem a Virgilem Ablohem. Výsledkem spolupráce jsou dva modely s tou správnou dávkou syrovosti – Chuck Taylor All Star Lugged a ERX260.

Inspirace v přírodních elementech

Inspirace kolekce vychází z přírodních elementů a kontrastuje s městskými prvky a architekturou brutalismu. V modelech se protíná více světů – britská undergroundová kultura, basketbal a vysoké krejčířství.

Dvojice slavných návrhářů si potrpí na kvalitní materiály a jinak tomu není ani v tomto případě. Na model ERX260 byla použita kvalitní broušená kůže. Model Chuck Taylor All Star Lugged je zas atypický svou konstrukcí, včetně pogumovaného nylonu pro deštivé podzimní počasí.

Kde je koupíte?

Kolekce Converse x A-Cold-Wall je dostupná u vybraných prodejců jako jsou Footshop, Queens a Freshlabels.

A za kolik jsou k mámí?

  • Model All Star Lugged má doporučenou cenu 3 790 Kč
  • Model ERX 260 je o malinko dražší a doporučená cena činí 4 390 Kč

Více o aktuálních kolekcích Converse najdete na Conversecz.com

O Converse

Značka Converse vyrábí Chuck Taylor All Star a One Star tenisky už po více než jedno století a nyní pracuje na vytvoření nové streetové klasiky. To, co nosíte od nich na nohách je inspirováno sportem, ulicí a kulturou. Converse to vše sleduje a redefinuje s vámi a pro vás.

Zdroj foto: Converse

Autor: Pavla Košík jelínková

Boty a obuv