31/8
Reebok Crosfit Nano 9: pravá obuv pro každého

Reebok Crosfit Nano 9: pravá obuv pro každého

31. srpna 2019 v 00.00 , Sportovní boty , Tenisky

Sponzorované odkazy

Představujeme vám čerstvý přírůstek do rodiny Reebok Nano, který je poctou komunitě CrossFit, jež stála u jeho zrodu. Má podobu modelu Reebok CrossFit Nano 9, který bal právě uvedea na evropský trh.

Model Nano 9 je oficiálně přezdíván „Nano pro každého“. V průběhu vytváření podoby nejnovějšího produktu Reebok úzce spolupracoval s CrossFit sportovci všech úrovní z celého světa, kteří mu poskytovali cennou zpětnou vazbu. Výsledkem je ultra komfortní sporty bota.

Čím je Nano 9 vyjímečná?

Svými vlastnostmi, kterými je:

  • Nositelnost – Speciální konstrukce podešve CrossFit s drážkami MetaSplit, které zlepšují tah a přilnavost.
  • Pevný základ – Dostatečný prostor pro prsty, aby bota lépe seděla a umožnila vysoký silový výkon.
  • Odolnost a pohodlí – Technologie Flexweave použitá při konstrukci svrchní části boty poskytuje prodyšnost, bezpečí a odolnost. Silnější vnitřní polstrování v přední části pak poskytuje při běhu vyšší pohodlí.
  • Vysoká úroveň stability – Minimální sklon podrážky poskytuje zvýšené bezpečí při došlapu.

Proč říci Nano 9 ano?

Sportovci a pohybově aktivní lidé potřebují boty, na něž nemusí myslet a mohou jim věřit, že jim poskytnou takovou stabilitu, pohodlí a odolnost, jaké potřebuji ke svým aktivitám. Model Nano 9 je nejen kvalitní, ale má v sobě cool vychytávky, jako je zvýšená tažnost podrážky a vylepšené polstrování v přední části boty. Tím dopomohou tyto botky sportovně aktivním jedincům k lepšímu pocitu v pohybu, komfortu, potažmo výkonu.

Komunita CrossFit

V pořadí devátým modelem Nano tak společnost Reebok vzdává hold duchu sounáležitosti, kterého komunita CrossFit ztělesňuje. Oslavuje sportovního ducha v kampani, na níž se podílejí jak lidé, kteří v platformě CrossFit sami nalezli ideální náplň volného času, tak i světoznámí sportovci.

Model Reebok CrossFit Nano 9 bude v prodeji od konce srpna 2019 ve čtyřech úvodních barevných provedeních na Reebok.com a u vybraných maloobchodních prodejců, včetně e-shopu Queens.cz za cenu 2 999 Kč.

K dispozici je i dlouho očekávaná verze „gum pack“ (česky gumové balení), tedy odstíny původní barvy gumy. Tato populární barva modelu Nano 9 se hodí pro každodenní trénink i na pohodové víkendy.

Chcete něco jiného? Další prima kousky nejen značky Reebok naleznete na Queens.cz.

Zdroj foto: Reebok

Autor: Pavla Košík Jelínková

Boty a obuv