26/4
Co nesmí chybět v jarním botníku?

Co nesmí chybět v jarním botníku?

26. dubna 2019 v 00.00 , Boty a výrobci , Kožené boty , Sandály , Sandály , Vysoké podpatky

Sponzorované odkazy

Jaro je tady a s ním přichází i revize vašeho botníku a kousků v něm. Jsou některé kousky nemoderní a out? Je některý pár již dosluhující? Projděte si své obutí včas. Protože jarní botník, to je to, oč tu běží.

S jarem se vždy pojí obměna obuvi z té ryze zimní, teplé a vyšší za nízkou, volnější a otevřenější. Ani letos tomu nikdo neunikne. A tak neztrácejte čas a pusťte se do toho právě teď!

páskové lodičky Vigneron za 3 299 Kčpáskové lodičky Vigneron za 3 299 Kč

Jarní botník by měl obsahovat elegantní i sportovní obuv, tedy tenisky a obuv v kotníkové formě, a dámy nesmí zapomenout i na obutí vhodné k různým příležitostem a lookům, tedy botky na vyšším podpatku. Sem bezesporu patří lodičky. Ale nezapomínejte mimo těch klasických i na ty otevřené, tedy páskové lodičky.

páskové lodičky Högl za 2 999 Kčpáskové lodičky Högl za 2 999 Kč

Páskové lodičky

Tyto botky jsou zabydleny v našich botnících již nějaký čas – začaly se nosit ve 30. letech. A nyní zažívají svou renesanci a opět jsou v kurzu. Tyto elegantní botky totiž mají svůj vlastní náboj a styl. Zkrátka obuv s volnou patou je dokonalým vyvážením elegance i komfortu.

páskové lodičky Tamaris za 2 199 Kčpáskové lodičky Tamaris za 2 199 Kč

Jaký styl otevřených páskových lodiček letos frčí?

Lodičkové modely s pásky a řemínky jsou v hledáčku mnohých celebrit a módních ikon, které se do nich doslova zamilovaly. A tak jasné pravidlo pro tuto sezónu zní: „Vyčnívat za každou cenu!“.

páskové lodičky Lazzarini za 1 599 Kčpáskové lodičky Lazzarini za 1 599 Kč

V kurzu jsou pro letošek černá, bílá, smetanová, světle hnědá a nude barva, také camel odstín, a to v matu i lesku. Převažuje buď jednobarevná verze, nebo dvoubarevná s animal vzorem v kontrastu k další jedné barvě. Kombinace protikladných odstínů, kontrastních vzorů a rovněž nápadných aplikací, propůjčují jinak lehkým a v liniích jednoduchým tvarům extra porci stylu.

páskové lodičky Vigneron za 2 999 Kčpáskové lodičky Vigneron za 2 999 Kč

Obuv s volnou patou je skvělá – vypadá elegantně a přitom je vzdušná, čímž nohám a chodidlům jednoznačně prospívá. A v prodejnách Humanic aktuálně najdete mnohý značkový kousek těchto cool dámských botek. Některé vám zde představujeme. Vyberete si i vy, dámy?

páskové lodičky Michael Kors za 3 199 Kčpáskové lodičky Michael Kors za 3 199 Kč

Zdroj foto: Humanic

Autor: Pavla Košík Jelínková

Boty a obuv