12/4
Reebok Forever Floatride Energy: kombinace lásky k běhu a technologií

Reebok Forever Floatride Energy: kombinace lásky k běhu a technologií

12. dubna 2019 v 00.00, Boty a výrobci, Sportovní boty, Tenisky

Sponzorované odkazy

Značka Reebok – víc než sto let na trhu. Značka s vášní pro běhání. Původním cílem bylo zajistit nejvyšší komfort profesionálům a nyní takový komfort poskytuje všem i amatérským sportovcům díky novému modelu Reebok Forever Floatride Energy.

Značka Reebok představuje svůj nejnovější přírůstek ze stále se zvětšující řady běžeckých produktů v podobě bot Reebok Forever Floatride Energy, které nabízejí profesionální technologie za dosud nejpříznivější ce­ny.

Forever Floatride Energy

Při výrobě sporty botek byla využita nejnovější pěna Floatride Energy, autorská věc značky Reebok. Z této moderní pěny typu TPE jsou vyrobeny podrážky a výsledkem je až téměř neuvěřitelný návrat energie sportovci.

V kombinaci s měkkým pleteným svrškem poskytuje Reebok Forever Floatride Energy dokonalou rovnováhu mezi tlumicím účinkem, reakcí a flexibilitou.

Kde je seženete?

Šik sporty botky Forever Floatride Energy jsou k mání na Reebok.cz a v obchodech A3Sport za cenu 2 490 Kč. Vybrat si můžete hned ze dvou barevných provedeních, z nichž každé nabízí prima jednoduché i elegantní linie.

O společnosti Reebok

Společnost Reebok International Ltd., sídlící v Bostonu (Massachusetts, USA), je patří mezi přední výrobce a distributory sportovního a lifestylového oblečení, vybavení a obuvi. Společnost Reebok vyvíjí produkty, technologie a programy, které hýbou světem, a je tak ve spojení s každým spotřebitelem bez ohledu na to, kde se nachází a jakou aktivitou se udržuje v kondici – ať už jde o funkční trénink, běh, bojová umění, chůzi, tanec, jógu, či aerobik. Jako dceřiná značka společnosti Adidas je Reebok výhradním prodejcem oděvů pro CrossFit a CrossFit Games, výhradním dodavatelem pro UFC, hlavním sponzorem závodů Reebok Ragnar Relay a výhradním poskytovatelem oděvů pro Les Mills.

Zdroj foto: Reebok

Autor: Pavla Košík Jelínková

Boty a obuv