9/7
Originální léto: Vansky v dámské režii

Originální léto: Vansky v dámské režii

9. července 2018 v 00.00 , Sportovní boty , Tenisky

Sponzorované odkazy

O Vasnkách tu již byla řeč. Ovšem to i o jiných značkách. Ale právě značka Vans rozšiřuje mohutně svůj repertoár na dámské nožky. A tak mějte originální léto dámy i vy! Nazujte cool Vansky a vyrazte ven!

Vans přestala být dávno jen pánskou značkou. Dnes najdete kultovní kousky Vans i v dámském sortimentu. Za roky existence od založení značky roku 1966 bratry Van Doreenovými, se boty Vans staly opravdovou kultovní záležitostí, a kdo je nemá, jako by nebyl.

Prvotní propagace směřovala na nohy mužů, a prvním „marketingovým tahem“ byl film Fast Times at Ridgemont High a jeho hlavní hrdina herec Sean Penn s nazutými Vans Slip-On. Dnes se značka orientuje na obojí pohlaví, a vyrábí šik a prima kousky jak pro ženy, tak pro muže. A protože ženské kousky od značky Vans jsou mnohem mladší, a ne tak zažité jako ty pánské, věnujeme se dnes právě jim.

Authentic

Model Authentic je kultovka a prvopočátek značky, a tak nechybí ani v dámské sekci. Navíc mají mimo klasickou podobu ještě i design s platformou, což jim dává punc originality a současnosti. Když k tomu přičteme ještě super neotřelou barvičku, máme jasno.

Vans AuthenticVans Authentic

Vans Authentic jsou nízké tenisky od značky Vans v bílém provedení se širokými tkaničkami. Vyjdou na 1699 Kč. K mání jsou i v celočerném provedení i s podrážkou, nebo černé s bílou podrážkou, či bleděmodré s bílou podrážkou.

Vans Authentic PlatformVans Authentic Platform

Vans Authentic Platform jsou klasické Authentic tenisky s hnědou platformovou podrážkou a svrškem ve žlutém provedení. Cena činí 1899 Kč. Tyto šik sporty botky jsou k mání ještě v růžové barvě.

Slip ony

Vans Slip-ony propagoval filmem Times at Ridgemont High hlavní hrdina herec Sean Penn, ale dnes je lze mít i v dámském pojetí.

Vans Classic Slip – OnVans Classic Slip – On

Vans Classic Slip – On jsou nízké dámské tenisky a mohou mít černobílé provedení s checkerboard motivem. Jedny z prvních tenisek od značky Vans bez tkaniček, které letí právě dnes, pohodlí za 1459 Kč, bez starosti o tkaničky je na léto ideální volba. Můžete je mít i v jednobarevném provedení – černé, červenobílé, modro růžové, červené anebo světle zelené, vždy s bílou nebo světle šedou podrážkou.

Old Skool

Vans Old Skool LiteVans Old Skool Lite

Ikonické modely Old Skool najdete mezi dámským sortimentem také. Mají podobu Vans Skool Lite verzí, v černém provedení s černou podrážkou, anebo v černobílém, či růžovém provedení s bílou podrážkou. Cena činí 1899 Kč.

Vans SK8-Hi

Vans SK8-HiVans SK8-Hi

Další kultovním kouskem jsou Vans SK8-Hi a to v kotníkové verzi. K mání jsou za cenu 1999 Kčbílém provedení s bílou podrážkou, růžovém s hnědobílou podrážkou, nebo černo-modro-bílém provedení s bílou podrážkou.

Všechny tyto šik kousky a mnohé další moderní a soudobé dámské Vansky najdete na Queens.cz.

Zdroj foto: Queens.cz

Autor: Pavla Košík Jelínková

Boty a obuv