10/4
adidas Originals Deerupt: nový styl tenisek

adidas Originals Deerupt: nový styl tenisek

10. dubna 2018 v 00.00, Boty adidas, Sportovní boty, Tenisky

Sponzorované odkazy

Značka adidas Originals představuje zcela nové boty adidas Originals Deerupt, které jsou minimalistické, moderní a mimořádně pohodlné sportovní obutí.

Tenisky jsou zajímavé neotřelým futuristickým designem a při jejich návrhu se designéři vrátili do archivu značky a inspirovali se v 80. letech. Nehledali tvar boty, ale originální konstrukční prvek, který jim přinesla mřížkovaná podešev legendárních bot adidas Oregon a adidas New York.

Silueta vyjadřuje DNA adidasu

A tak ve zcela novém pojetí a designu vznikla velmi atraktivní a konstrukčně lehká silueta boty Deerupt, která je vyjádřením filozofie a designu adidas Originals, symbolem odvahy a DNA značky adidas.

Nosným zajímavým prvkem, a to vzhledově i funkčně u celé kolekce bot Deerupt je strukturovaná mřížka po celé ploše sportovní boty. Ta spolu s barevnými panely podešve a neotřelou siluetou tenisky dávají botě jedinečný futuristický look. A v dnešním světě digitálních technologií se na design klade stále větší důraz, přičemž právě kolekce boty Deerupt jsou toho důkazem.

Mřížka je všude

Mřížka nás v různých podobách obklopuje téměř všude – v architektuře, urbanismu, přírodě, ale i třeba na Instagramu. A právě na něj mysleli designéři při konstrukci boty i tím, že model Deerupt má speciální „toe-down“ design, který zaručí, že při focení tenisek shora má silueta boty správný tvar. Deerupt tak nevypadají skvěle jen na noze, ale i samy o sobě a na fotkách.

Jako druhá kůže

Bota na noze velmi dobře padne i díky strečovému svršku ze síťoviny. Je vybavena vnitřním polstrováním a pohodlnou stélkou OrthoLite. Adidas Originals Deerupt je k dispozici v několika barevných variantách za cenu 2699 Kč na adidas.cz.

Zdroj foto: adidas

Boty a obuv