5/10
Barevný podzim? S adidas Originals ano!

Barevný podzim? S adidas Originals ano!

5. října 2016 v 14.00 , Boty adidas , Sportovní boty , Tenisky

Sponzorované odkazy

Příznivce značky adidas Originals jistě potěší podzimní nadílka bot NMD. Nejsou jen tak obyčejné, jsou stylové a barevné. Tedy přesně řečeno mají barevnou podešev.

Fandové oblíbených adidas sporty botek NMD se mají letos na podzim skutečně nač těšit. Boty, které jsou pravidelně po svém uvedení rychle vyprodány, se k podzimním dnům dočkaly nového provedení Boost, v trendy barevném provedení.

Černá či červená?

Barevná stylová podešev Boost je revolučním materiálem, vyvinutým přímo značkou adidas a je složena z tisíců energetických kapslí, které v sobě při dopadu zachovají část energie a při odrazu ji opět majiteli boty vrátí.

Tato ultra pohodlná podešev se tedy nyní objevuje mimo klasické bílé barvy letos v podzimním čas poprvé v černém a červeném provedení.

Triple Black a Triple Red

Nové NMD budou na podzim k mání ve variantách Triple Black či Triple Red, což našeptává, že v jedné barvě se sladí jak podešev, tak samotná Originals bota a také postranní díly EVA typické pro NMD. Trendy vesele barevně laděné NMD lze pořídit již nyní ve Footshopu, Queens a adidas Concept Store v OC Chodov.

Zdroj foto: adidas

Autor: Pavla Jelínková

Boty a obuv