8/9
Podzim nově? S Nila a Angulusem!

Podzim nově? S Nila a Angulusem!

8. září 2016 v 00.00 , Boty a výrobci , Kozačky , Kožené boty , Sportovní boty , Zimní boty

Sponzorované odkazy

Plískanice a sychravý podzim již těžce dýchá létu na záda. A s ním vyvstává otázka, co si do podzimních nečasů obouvat?

Úplnou novinkou NILAstore je dánská značka Angulus, vysoce ceněný producent kvalitní obuvi, který je zde již od roku 1904. Značka je ceněna především pro svůj revoluční přístup ke zdravému obutí jako takovému. Do svých kousků totiž projektoval od počátku moderní poznatky fyzioterapie.

A dnes je Angulus věhlasnou dánskou celebritou v oblasti obuvnictví, s progresivní partou návrhářů v Kodani a továrnou v Portugalsku. Jejich podpisem na botách je pravá a kvalitní kůže, zpracování s ohledem k životnímu prostředí a podešev z přírodního kaučuku. Ve finále pak jsou lehké, odolné a trvanlivé botky.

A podzimní kotníkové modely od Angulusu jsou právě v prodeji!

semišové Ankle s třásněmi

semišové Ankle s třásněmi

Ankle s třásněmi

Kotníkové boty se zipem, s trendy a šik ozdobnými třásněmi, celé ze semišové kůže a podšívkou z jemné měkké kůže na první pohled zajmou. A samozřejmě nechybí jim podrážka z přírodního kaučuku. Cena je vyšší – celých 4690 Kč, ale za kvalitu a trvanlivost těchto botek se vyplatí připlatit.

tmavé Ankle se zipem

tmavé Ankle se zipem

Ankle se zipem

Opět kotníková verze v tmavém provedení s apartním bočním zipem. Botky jsou vyvedeny do jemné špičky. Kvalitní kůže je doplněna podšívkou z měkké kůže s elastickou protiskluzovou vrstvou. Podrážka z přírodního kaučuku je velmi odolná, trvanlivá a praktická. Botky vyjdou na 4990 Kč.

Sporty styl Jophurs

Sporty styl Jophurs

Jophurs

Jsou kotníkáče s ozdobnou přezkou a zipem pro snadné nazouvání, vyrobeny z kvalitní pravé kůže. Mají velmi trendy a soudobý design, doplněný opět podrážkou z přírodního kaučuku. Mohou být vaše za 4990 Kč.

Atypické vyšší botky Slip-on

Atypické vyšší botky Slip-on

Slip-on

Vyšší kotníkové boty s apartní a neobvyklou elastickou přední částí pro snadné nazouvání jsou vyrobeny z kvalitní pravé kůže a přírodních materiálů. Kaučuková podrážka jistí pohodlí a ochranu před nečasem. Slip-on šik styl vyjde na 4690 Kč.

Klasické Ankle na podpatku

Klasické Ankle na podpatku

Ankle na podpatku

Klasicky pojaté kotníkové boty jsou na podpatku a doplněny se zipem pro snadné nazouvání. Materiálem je pravá kůže a další přírodní materiály, vše za cenu 4990 Kč.

Zdroj foto: Nila

Autor: Pavla Jelínková

Boty a obuv