8/8
Podzim se blíží mílovými kroky. Co obout na nožky?

Podzim se blíží mílovými kroky. Co obout na nožky?

8. srpna 2016 v 00.00 , Boty a výrobci , Boty Puma , Kožené boty , Sportovní boty , Tenisky , Zimní boty

Sponzorované odkazy

Léto již finišuje druhu půlí a pomalu mu na záda dýchá podzim se svými sychravými rány, mlhami a padajícím listím. Co si v těchto dnech obout při pohybových aktivitách na nožky?

Novodobým trendem pohodlné sporty podzimní i zimní obuvi je Eskiva Evo. Model je novinkou značky Puma a navazuje plynule na jarní kolekci Eskiva.

Sportovní obuv Eskiva Evo vychází z klasického modelu šedesátých let a je inspirována boxerským ringem. Toho byly své doby nedílnou součástí. Prolíná se v nich sporty odkaz, trend moderních časů a výdobytků technologie doby.

Boty vás upoutají již svým vzhledem, který ač je jednoduchý, skrývá měkkou kůži, jemnou strukturu a efektně vrstvený materiál. Model má kotníkový charakter, který zpevňuje nohu, usnadňuje chůzi a zároveň jí dodává jistotu.

Velmi trendy jsou na botkách prvky v metalických a reflexních barvách, a nenápadné jemné šněrování dodává botám na zajímavosti.

Originální Eskiva Evo jsou k mání již nyní v prodejnách Urban Store v Praze, na Puma Concept Store v OC Palladium v Praze a rovněž je lze pořídit online na Urbanstore.cz a Puma.com.

Zdroj foto: Puma

Autor: Pavla Jelínková

Boty a obuv