21/7
Boty nejen do nepohody

Boty nejen do nepohody

21. července 2016 v 00.00, Boty a výrobci, Celebrity a obuv, Kožené boty, Sportovní boty, Tenisky, Zimní boty

Sponzorované odkazy

Léto je v plném proudu, užíváme si sluníčka a lehkého oděvu i obuvi. Je ale dobré být připraveni i na chladné dny a plískanice. Proto již nyní se objevují kolekce pro podzim a zimu 2016. Lze je totiž využít již nyní, když se léto schovává.

Třeba kanadská značka obuvi Sorel, jež je známá vysokou kvalitou provedení, funkčností a trendy vzhledem, jde s kůží na trh. Značku mají v oblibě mnohé celebrity, třeba světoznámá televizní hvězda Kim Kardashian.

Pro letošní podzim a zimu nabízí svoji doposud největší kolekci, která skýtá téměř dvojnásobek toho, co loni. Je tak ukázkou úsilí značky stát se módní a stylovou obuví. Boty Sorel jsou proslulé svou výjimečnou funkčností, kterou se nově snaží co nejvíce skloubit s elegancí do univerzálnosti. Jsou tak obuví, v níž lidé mohou volně přecházet z venkovních prostor do vnitřních, nosit je ve dne i v noci při nejrůznějších příležitostech a dokonce i v různých ročních obdobích.

Pro dámy

Podzimní kolekce Sorel nabízí ženám vůbec nejširší škálu „městských odolných“ bot, které mají elegantní tvar s různými výškami podpatku, jsou nepromokavé a pro ochranu mají perfektně zpracovanou svrchní stranu.

 • Addington jsou kožené boty s dynamickým a vysokým podpatkem, inspirovány 70. léty a k dispozici v bohatých, neutrálních tónech.
 • Lolla zase kožené boty na nízkém podpatku prémiového šití, které neztrácí uvolněnou ženskou eleganci.
 • Medina IV patří do deště a jsou na podpatku s olejovanou srstí.
 • Wedge pro letošní podzim nabízí dva zcela nové styly, kterými jsou Sorel Conquest Wedge a Lea Wedge.
 • Tivoli Go jsou apartní nižší tenisky, které se snadno přizpůsobí procházkám ve městě i venkovním prostředí.
 • Out & About je takový “kachní” model odolný proti vodě, dostupný v různých barvách a inspirovaný vojenskými botami.
 • Cozy Carnival patří mezi lehké, ochranné zimní boty s ženským vzhledem, vhodné na venkovní aktivity. Mají odvážné barvy oživující šatník.

Pro pány

Také u mužů Sorel rozšiřuje svou podzimní nabídku, která je více stylová než kde jindy a vhodná pro každodenní nošení, a zároveň nepostrádá klasickou funkčnost.

Madson kolekce jsou klasické plné kotníkové kožené boty a další šněrovací styly v bohatém barevném provedení a voděodolné kůži. Tato pánská kolekce je postavena na dlouholeté historii funkčních outdoorových bot s moderním vzhledem hodícím se i do ulic.

Nadčasový design mají

 • Madson Wingtip boot
 • Madson Chukka
 • Madson Tall Lace
 • Madson Moc-Toe

K dnešnímu dni jde zatím o nejvíce módní kolekci, kterou značka Sorel mužům nabídla.

Inspirací tvůrců bot Sorel bylo úsilí najít výjimečně funkční a dokonale elegantní obuv, s níž se dá volně přecházet do in a outdooru, lze ji nosit doslova pořád (nejen v zimě) a kamkoli. A tak vznikla doposud nejširší kolekce obuvi, která nabízí velký výběr a razí heslo, že ochrana nohou nemusí postrádat eleganci a styl.

Zdroj foto: Sorel

Autor: Pavla Jelínková

Boty a obuv