3/6
Hit letošního léta? Dřeváky Swedish Hasbeens!

Hit letošního léta? Dřeváky Swedish Hasbeens!

3. června 2016 v 00.00 , Boty a výrobci , Letní boty , Sandály , Sandály , Vysoké podpatky

Sponzorované odkazy

Značka Swedish Hasbeens letos slaví desáté výročí. Její ikonické dřeváky jsou stále hitem. Mají punc kvality, tradice a neotřelosti. Zkuste je také!

Firma a značka Swedish Hasbeens vznikla zcela náhodou a ve Stockholmu. Její zakladatelé objevili v suterénu staré továrny na jihu Švédska kupu krabic. V nich našli dřeváky z sedmdesátých let. A zrodil se nápad – obměnit je do současnosti. A tak dostaly staré dřeváčky nový život, který jim byl vdechnut ve Stockholmu, kde se staly předlohou modelů nové značky Swedish Hasbeens.

ikonické sandálky Swedish Hasbeensikonické sandálky Swedish Hasbeens

Velmi brzy se ze Swedish Hasbeens stala jedna z nejmarkantněji rostoucích značek ikonických botek – dřeváků v celé Skandinávii. Světlo světa tak spatřily krásné sandály vyrobené dle originálního modelu ze 70. let. A dnes se jimi můžete těšit i vy v Česku.

dřeváky Cross Strap za 2990 Křčdřeváky Cross Strap za 2990 Křč

Dřeváky se vyrábějí stále ručně z nejkvalitnějších přírodních materiálů a to vše s respektem k životnímu prostředí a lidem, kteří je vyrábějí v malých provozech. Podpatek je vyrobený z lipového a olšového dřeva s gumovou podrážkou a svrchní část je z pravé kůže.

dřeváky Peep Toe přírodní za 4990 Kčdřeváky Peep Toe přírodní za 4990 Kč

Sandálky stylově i technologicky navazují na tradiční výrobu dřeváků. Výška podpatku je 4,7 cm, nebo 7 cm a k mání jsou v barvách koženého svršku – přírodní, černá, červená, bílá, šedá, zelená a žlutá. Kožené svršky mají různou formu a provedení – od hrubých a tenkých proplétaných pásků, až po vysekané ornamenty v kůži.

dřeváky Ornament šedé za 2990 Kčdřeváky Ornament šedé za 2990 Kč

Cena Swedish Hasbeens dřeváčků odpovídá jejich kvalitní a ruční výrobě, když klasické s podpatkem vysokým 4,7 cm stojí 2990 korun a ty s vyšší podrážkou a hranatým čtvercovým 7 cm vysokým podpatkem vyjdou na 4990 korun.

Ikonické dřeváčky Swedish Hasbeens jsou k mání v Nila store v Praze 3, na ulici Korunní 93, nebo na Nila.cz. Pořiďte si kousek Švédska domů!

Zdroj foto: Nila.cz

Autor: Pavla Jelínková

Boty a obuv