16/6
Dámské dřeváky Baťa: Letní trend, který vás dostane!

Dámské dřeváky Baťa: Letní trend, který vás dostane!

16. června 2011 v 00.00 , Letní boty

Sponzorované odkazy

Žhavým obuvním trendem léta 2011 jsou dřeváky! Pořiďte si jedny i vy, podívejte se dnes společně s námi na ty nejkrásnější vybrané modely dřevákůletní kolekce značky Baťa – neodoláte!

Zapomeňte na dřeváky tak, jak je znáte ze svého dětství, pohádek nebo z průvodce po Holandsku. Dřeváky, co se nosí letos, s nimi nemají krom materiálu vůbec nic společného! Dřeváky 2011 hrají barvami, jsou velmi ženské a pohodlné! Podívejme se nyní na značku Baťa a na dřeváky 2011, které nabízí.

O Baťa

Bohatá historie, tradice a poctivost, to je Baťa, v současnosti největší prodejce obuvi u nás. Postavení značky Baťa je u nás na českém trhu přímo výsadní! Čemuž odpovídá i špičkový sortiment nabízené obuvi a doplňků. Vsaďte na jistotu, vsaďte na českou značku! Při koupi jakýchkoliv bot Baťa si totiž můžete být jisti jejich špičkovou kvalitou a nejen jí! Také originalita a pohodlí bot Baťa si již získaly miliony věrných a spokojených zákaznic a zákazníků po celém světě, buďte i vy mezi nimi! V botách Baťa z letní kolekce 2011 vás zaručeně nikdo nepřehlédne – tím spíš, pokud vsadíte na dřeváky Baťa!

Dřeváky Baťa

Neváhejte ohledně koupi dřeváků! Dřeváky Baťa jsou totiž ideální letní obuví – hodí se skvěle k ležérním plážovým modelům i k jeanovým kraťáskům! Díky jejich charakteristickému klapotu se navíc stanete hvězdou ulice! Vyzkoušejte dřeváky Baťa z hladké kůže nebo dřeváky z jeanoviny, obě varianty jsou letos velmi módní! Co se týče barev – pokud se rozhodnete pro boty kombinující dřevo a kůži – máte na výběr z bílé, krémové, světle hnědé, kaštanové, červené i černé! Můžete též volit mezi jednoduchými dřeváky na klínku či mezi dřeváky zdobenými (například cvočky nebo přezkami).

Letošní léto se nese ve znamení osobitých trendů! Buďte originální, nebojte se kombinovat své oblečení s ultra módními dřeváky. Pořiďte si i vy své „klapající“ dřeváky Baťa!

zdroj: www.bata.cz
foto: Thinkstock

Boty a obuv