27/1
Co by měl každý vědět o YEEZY BOOST 350 Tan

Co by měl každý vědět o YEEZY BOOST 350 Tan

27. ledna 2016 v 12.45, Boty adidas, Tenisky

Sponzorované odkazy

Nemusíte být hvězdou, abyste byli IN. Postačí pořídit si novinku na trhu – limitovanou edici tenisek YEEZY BOOST 350 Tan z kolekce Adidas Originals by Kanye West.

Jemné béžové limitované edici letošního roku předcházely tenisky Yeezy Bots 350 v černém a bílém provedení. A lidé se o ně málem poprali. Už jen fakt, že jsou spojovány s velmi populární raperskou hvězdou Kanyem Westem alias Yeezim, držitelem více než padesátky ocenění vám odpoví na otázku proč tomu tak bylo.

A tak proráží Yeezy jako majitel 21 cen Grammy i v módním světě, spjatým se sportem. A konkrétně tenisky mu zřejmě učarovaly. Jak jinak si vysvětlit že je tváří kolekce Adidas Originals by Kanye West, aktuálně ve zmíněné limitované edici YEEZY BOOST 350 Tan.

A co je na těchto teniskách tolik unikátní? Nejen jejich patron, ale i nízké provedení se svrškem z unikátního materiálu Primeknit, který je vyroben z digitálně tkané příze. Primeknit je velmi poddajný a přizpůsobivý noze tak, že máte pocit jako by teniska obepínala nohu ne coby bota, ale jako vaše druhá kůže.

Podrážka je skvěle odpružená a ve stylovém rádoby hrubém designu s výraznými příčnými pruhy, jejichž zásluhou se bota při chůzi krásně ohýbá a spolu s materiálem Boost nabízí tak jedinečné odpružení. Tím vším dohromady jsou tenisky unikátní a v provedení velmi trendy.

Limitovanou stylovku má právo prodávat jak v Česku, tak na Slovensku jen a pouze Footshop. Přičemž jsou tenisky k mání i na eshopu Adidasu v sekci Kanye: Adidas.com/kanye a cenově vychází pár na necelých 5 300 Kč.

Foto: Adidas

Boty a obuv