8/10
Novinka Reebok a adidas: Instapump Fury Boost

Novinka Reebok a adidas: Instapump Fury Boost

8. října 2019 v 00.00, Boty adidas, Sportovní boty, Tenisky

Sponzorované odkazy

Firmy Reebok a adidas spojily sebevědomý futurismus modelu Instapump s kombinací výkonu a pohodlí, již poskytuje unikátní technologie adidas Boost™ a daly tak vzniknout modelu Instapump Fury Boost. Tedy sportovní obuvi, která celému odvětví dává úplně nový rozměr.

V roce svého zrodu, roku 1994, představoval model Instapump Fury zcela novou funkční podobu sportovní obuvi. Bylo to stále PUMP… ale bota byla k nepoznání. Tenká skořepina GraphLite výsostně elegantním způsobem přemostila dvojdílnou podrážku Split Sole. Moderní minimalismus modelu Instapump Fury byl mistrným naplněním tohoto kréda.

Instapump Fury

Model Instapump Fury se stal rychle velmi populárním, jakmile se stal oblíbeným obutím všemožných influencerů a bořičů tradičních hodnot. V polovině devadesátých let se pak model přesunul ze šatníku sběratelů kecek na nohy ikonických postav světa designu a šoubyznysu. A teď, rychlým skokem v roce 2019, je tu Instapump Fury zas, aby hranice designu a funkčního výkonu posunul znovu o notný kus dál.

Instapump Fury Boost

Čerstvá novinka Instapump Fury Boost nadupaná technologií Boost firmy adidas byla stvořena pro zcela novou generaci uživatelů, jimž nabízí spoustu vylepšení a vychytávek. Instapump Fury Boost jako model určený milovníkům nespoutané svobody a kreativity je oslavou revoluční technologie Boost firmy adidas.

Kdy budou sporty botky k mání?

Model Instapump Fury Boost bude představen ve třech balíčcích, které připomínají dědictví obou konceptů, Fury i Boost. Tyto balíčky budou uvedeny do konce roku 2019.

Existuje také prototyp modelu

Tzv. Prototyp modelu Instapump Fury Boost bude exkluzivně k dispozici na výstavě atmosCon Japan 10/5, a to v limitované edici pouhých 50 kusů.

Další informace o uvedení modelu Instapump Fury Boost naleznete na webu Reebok.com.

Zdroj foto: Reebok

Boty a obuv