30/5
K džínům i elegantním šatům obujte tenisky

K džínům i elegantním šatům obujte tenisky

30. května 2015 v 00.00, Boty Converse, Boty Nike, Sportovní boty, Tenisky

Sponzorované odkazy

Letní šaty a k nim tenisky? Zní vám to při nejmenším zvláštně nebo možná dokonce jako vtip? Potom se připravte, že toto léto uvidíte tenisky neboli sneakery na každém kroku. A to i v kombinaci s oblečením, ke kterému se tenisky zdánlivě nehodí. Jestli ještě tenisky nemáte, měla byste to rychle napravit.

Ze hřiště do kanceláře

Sportovní obuv byla logicky vyvinuta pro sportovce. Postupem času se ovšem díky své pohodlnosti dostaly tenisky i do běžného šatníku téměř každé z nás. V poslední době se ale tenisky začaly nosit ve velmi zvláštních kombinacích. Nenosí se jen ke kalhotám, šortkám, širokým i úzkým džínům, ale také k šatům a sukním. A to i k velmi elegantním šatům. Kontrast sportovního stylu a elegance je zkrátka velmi zvláštní, přitažlivý a v neposlední řade neskutečně pohodlný.

zdroj: dishwab/flickr.com

zdroj: dishwab/flickr.com

Nike Air Max 90 seženete třeba zde za 4 290 Kč.

Jaké kombinace jsou trendy?

Chtěli byste také zkombinovat sneakery s elegantním outfitem, ale máte strach, aby vaše snaha nedopadla katastrofálně? Potom vám poradíme. Začněme třeba se sukní nebo šaty. K teniskám můžete obléct mini, midi ale klidně i maxi délky. Navíc může jít o ležérní, ale i vyloženě elegantní kousky. Barva ani materiál nejsou příliš důležité. Ale určitě se neztratíte s romantickými květinovými šaty v kombinaci třeba s černobílými sneakery. Jestliže chcete vyrazit v kostýmku s kapkou neformálnosti, obujte k němu černé nebo bílé tenisky. Můžete volit takové, které mají zesílenou platformu. Ta bude také velkým hitem. Nic nezkazíte ani kotníčkovými. Jestliže zvolíte jednoduchý outfit, můžete se naopak rozšoupnout ve výběru barvy obuvi. Co říkáte na růžovou nebo oranžovou?

zdroj: Rachel Patterson/flickr.com

zdroj: Rachel Patterson/flickr.com

Co říkáte na fialové Conversky? Koupit je můžete zde za 1 939 Kč.

Nepřeberné množství barev

V současné době vedou hlavně černo-bílé tenisky. Bílá je opravdu krásná, ale velmi nepraktická. Takové boty si vezměte jen když si budete jistá, že nehrozí déšť. Jestliže chcete upoutat pozornost, sáhněte klidně po neonových barvách. S těmi budete opravdu nepřehlédnutelná. Ale pozor – s neonem se musí opatrně. Určitě se neoblékejte celá do neonu.

Úvodní obrázek: Nic Taylor/flickr.com

Boty a obuv