10/11
Na podzim se bez kotníčkových bot neobejdete!

Na podzim se bez kotníčkových bot neobejdete!

10. listopadu 2014 v 16.15 , Vysoké podpatky , Zimní boty

Sponzorované odkazy

Kotníčkové boty by neměli ve vašem botníku chybět. Především kvůli přicházejícímu podzimu, protože pro podzim jsou naprosto ideální. Chrání nohu včetně nártu před studeným větrem i vzduchem. A navíc si můžete zvolit podpatek, který vám nejvíce vyhovuje. Ať jste příznivkyně plochých bot, klínků, malých nebo vysokých podpatků.

Ploché – pohodlnost na prvním místě

Kotníčkové boty bez podpatku jsou velmi pohodlné. Některé typy můžou připomínat pohorky, ale to rozhodně neznamená, že je to obuv, která je vhodná pouze na procházku nebo do lesa. Můžete je nosit kamkoliv a v podstatě k čemukoliv – kalhoty, sukně… Pokud si pořídíte botky s kožešinkou uvnitř, vaše pohodlí se ještě zvýší a ještě budete pěkně v teple.

ploché kotníčkové boty; zdroj: svetbot.cz

ploché kotníčkové boty; zdroj: svetbot.cz

Nízký podpatek nebo klínek – zlatá střední cesta

Klínek nebo malý podpatek vám zajistí pohodlnou chůzi po městě. Navíc vám klínek přidá pár centimetrů, takže se vám protáhne silueta a vy se budete cítit lépe. Noste je se sukněmi, šortkami nebo úzkými džínami.

kotníčkové boty na nízkém podpatku; zdroj: svetbot.cz

kotníčkové boty na nízkém podpatku; zdroj: svetbot.cz

Vysoký podpatek – buďte sexy

Některé z nás se podpatků nevzdají ani na podzim, kdy jsou chodníky mokré, plné spadaného listí a mohou klouzat. Obchodů s krásnými kotníčkovými botkami s vysokými podpatky je spousta, potom je těžké si nějaké nepořídit. Skvěle vypadají třeba k minisukním s punčochami. Určitě budete sexy, ale s pohodlím to asi nebude úplně nejlepší.

kotníčkové boty na vysokém podpatku; zdroj: svetbot.cz

kotníčkové boty na vysokém podpatku; zdroj: svetbot.cz

Nebraňte se ozdobě

Pro letošní podzim byste si měla pořídit minimálně jeden pár kotníčkových bot. Ať si vyberete jakýkoliv podpatek, budete vypadat skvěle. Kombinovat můžete s legínami, punčochami, šaty, kalhotami atd. Pokud máte ráda extravagantnější boty, pořiďte si takové, které jsou ozdobené přezkou, cvočky, kožešinkou, zipy nebo třásněmi.

Úvodní obrázek: svetbot.cz

Boty a obuv