4/2
Výprodej obuvi – slevy v plném proudu

Výprodej obuvi – slevy v plném proudu

4. února 2014 v 00.00 , Boty a výrobci , Tenisky , Zimní boty

Sponzorované odkazy

Začátek únoru je stěžejní částí roku pro milovníky slev. V obchodech se sice začínají objevovat poličky zaplněné novými kolekcemi, ale stále je jednoznačně přebíjejí kolekce starší. Lákadla v podobě slev a speciálních výprodejových akcí vrcholí. Váhat nad koupí zlevněných dámských kozaček je skoro zbytečné. Procenta slev už se příliš hýbat nebudou, neboť se přiblížily svým vrcholům a jejich maximální dosah se bude týkat pouze posledních kusů. Kde se porozhlédnout po levné dámské obuvi?

Kozačky výprodej. Autor: www.asos.com

Kozačky výprodej. Autor: www.asos.com

Známé módní řetězce vyprodávají ve velkém tenisky, kotníčkové boty i kozačky. A tak pokud nehledíte příliš na kvalitu, zamiřte do obchodů jako je New Yorker nebo Tally Weijl. Jistě kromě obuvi objevíte i nějaký zlevněný kousek do šatníku.

Ovšem výběr v těchto obchodech není příliš velký – nejedná se přeci jen o jejich základní produkt prodeje. Značky zaměřené speciálně na prodej obuvi se předhánějí ve výprodejových akcích. Baťa klesl s cenami na polovinu, CCC nabízí dámskou obuv i v částkách nižších než osm set korun a Deichmann láká na slevové akce typu jedna plus jedna zdarma.

Dámské kotníčkové boty. Autor: www.deichmann.com

Dámské kotníčkové boty. Autor: www.deichmann.com

V extrémně nízkých cenových relacích se pohybují i značky nabízející vysoce kvalitní obuv, případně přímo zdravotní obuv. Oblíbená italská značka Geox je proslulá svou komfortní a stylovou obuví.

Tenisky Geox. Autor: www.sv-butik.cz

Tenisky Geox. Autor: www.sv-butik.cz

V současné době se také vyplatí zainventovat do letní obuvi. Možná nehledáte aktuálnost módních trendů, a tak si vybíráte i letní obuv ve výprodejích. Žabky i balerínky mnohdy klesají pod maximální slevu sedmdesáti procent. Jedná se o slevy na příklad v obchodech se sportovním oblečením a obují (A3 Sport nebo Intersport).

Letní sandálky. Autor: www.zara.com

Letní sandálky. Autor: www.zara.com

První únorové týdny jsou žněmi ve světě akcí a slev. Za cenu dražších kožených kozaček v současné době pořídíte letní sandálky, obuv na běhání i kotníčkové boty. Vždy pochopitelně záleží, v jakém obchodě se zrovna nacházíme, ale i drahé luxusní značky otvírají cestu široké skupině zákazníků právě díky výrazným slevám.

Zdroj hlavní fotografie: Zara.com

Boty a obuv