24/3
Kozačky Guess – luxusní ostruhy pro Vaše nožky

Kozačky Guess – luxusní ostruhy pro Vaše nožky

24. března 2009 v 00.00 , Guess

Sponzorované odkazy

Sexy Guess

Kozačky Guess jsou pojem. Značka Guess přináší na módní trh provokativní sexy modely, nepostrádající sofistikovaný šmrnc i jemný vtip. Kozačky Guess Vám dokonale padnou. Hodí se pro speciální a jedinečné příležitosti. Vezměte si je na divoký večírek, bujarou párty nebo noblesní ples. Pokaždé budete za hvězdu a královnu tanečního parketu.

Guess je ženskost

Kozačky Guess jsou ztělesním rafinované ženskosti. Jejich cíl je více než jasný. Chtějí svádět, flirtovat, předvádět se. Vyrazte na lov v kozačkách Guess. Obdivné pohledy mužů a závistivé pohledy žen jasně ukazují čarovnou sílu kozaček Guess. Navíc nádherně tvarují ženskou nohu i celou postavu. Jak známo podpatky zeštíhlují. Mávnutím kouzelného proutku vytvoříte dokonale souměrnou postavu.

Přezky, flitry spony

Kozačky Guess mají v nabídce několik druhů i variant. Každá žena si může vybrat délku i tvar podpatku. Velmi krásné jsou kozačky Guess na klínku. V barvách dominuje tmavší elegantní design. Guess věří i na sílu ozdobných prvků. Přezky, flitry, spony jsou součástí každé obuvi. Kvalitní materiály i ušití je standardem. Každou sezonu máte na výběr z nové kolekce.

Značka celebrit

Kozačky Guess nosí nejedna světová celebrita. Paris Hilton je má ve svém šatníku neustále. Pořiďte si ultramoderní kozačky Guess. Investice do svůdného stylu se Vám vyplatí. Dopřejte si sexy pocit i Vy.

Boty a obuv