3/5
Boty Guess – jaká je obuv od Guess?

Boty Guess – jaká je obuv od Guess?

3. května 2009 v 00.00 , Guess

Sponzorované odkazy

Spalující vášeň Guess

Divoká a provokativní. Přesně taková je americká značka Guess. Své smysly využívá na maximum. Guess je značkou pro všechny, kteří každý den vychutnávají plnými doušky. Pro vášnivé milovníky života ve všech jeho barvitých podobách. Uvolněte se a odvažte se! Zažijte něco výjimečného. Přesně to jsou hesla Guess. Boty Guess nabízí své majitelce dávku nezměrného sexepealu. Světlo světa spatřila značka Guess v roce 1978. Od této chvíle koketní botky Guess s příchutí flirtu dobývají módní kolbiště.

Sexy popelka i žhavá dračice

Je jedno jaký máte temperament. Boty Guess Vám vždy padnou. Buďte popelkou z romantické pohádky a v mžiku se proměňte ve svádivou divoženku. To vše Vám Guess umožní svým širokým výběrem. Nejvyhledávanější jsou boty Guess s podpatky. Na nich firma postavila svoji filozofii i úspěšný módní byznys. Tváří Guess se každoročně stávají populární hvězdy, které značku zbožňují. Stejnou star jsou pro firmu Guess i její zákaznice. Boty Guess nabízí nejen ultra sexy lodičky pro plesovou sezonu a žhavou párty, ale také nevšední kozačky i sportovní a vycházkové boty pro všední den. Buďte sexy i v posilovně.

Život na vysoké noze

Boty Guess jsou pokaždé velmi sexy. Vysokánské jehly vyženou Vaše nohy do nebesky dlouhých výšek. Podpatky nádherně modelují ženskou postavu. Buďte jedinečná. Značka Guess obléká pravé ženy. Veškeré její kolekce obsahují velkou dávku ženskosti. Boty pro slavnostní a společenské příležitosti má v malíčku. Dokáže přesně odhadnout a sebevědomě udávat trend i styl nové sezony. Můžeme se jen těšit, s čím novým nás překvapí návrháři, kteří tvoří rafinované boty Guess. Dnes patří značka k nejvýznamnějším firmám světového módy. Užijte si svoji denní dávku luxusu i Vy. Kromě obuvi nabízí i oblečení, kabelky nebo hodinky. Guess má pro Vás tajný recept na krásu. Buďte sexy i elegantní zároveň. A pánové nemusí smutnit. Značka Guess vyrábí sexy boty i pro ně. Ovšem sexy jehel jsou samozřejmě ušetřeni. Nabízí pánskou obuv v zaručeně mužných tmavších barvách pro každého milovníka dobrého obouvání.

Tip: Guess kabelky, Sluneční brýle Guess, Šperky Guess

Boty a obuv