1/3
Stylová domácí obuv Reno

Stylová domácí obuv Reno

1. března 2012 v 00.00, Boty a výrobci

Sponzorované odkazy

Zima je stále tady, fouká mrazivý větřík, a proto i doma je důležité pořádně se zahřát. Když přijdete z venku vymrzlý, rády hned vklouznete do domácí obuvi, která vás zahřeje a ve které se budete cítit komfortně po celý den. Vaše chodidla budou ochráněná od rána až do večera. Tak proč si hned nedojít jedny koupit, že? Stylové domácí botky můžete zakoupit v obuvi Reno.

Obuv Reno

Od roku 2005 německá společnost Reno spadá pod Hamm Reno Group, které je předním prodejcem obuvi v Evropě. Reno působí nejen v České republice, ale také na Slovensku a nabízí svým zákazníkům kvalitní obuv a obuvní doplňky, které uspokojí celou rodinu. Pokud byste chtěly navštívit kamenný obchod Reno, najdete ho téměř ve všech větších městech v České republice.

A jakou domácí obuv vám tedy Reno nabízí? Pojďme se na ně společně podívat.

Domácí obuv Reno

Obujte se do klasických pantoflí, které jsou ovšem vybaveny hřejivým kožíškem uvnitř. Jsou nejen praktické, ale také vás neuvěřitelně zahřejí. Ve společnosti Reno můžete vybírat ze značek Sansibar, Rohde, Esprit nebo s.Oliver.

Stylová domácí obuv Reno (http://www.botyaobuv.cz)

Chcete vypadat stylově i doma? Obujte se do originálních domácích balerínek Esprit, které dodají vašemu domácí vzhledu na šmrncu.

Stylová domácí obuv Reno (http://www.botyaobuv.cz)

Máte raději uzavřenější domácí obuv? Reno vám nabízí uzavřenou domácí obuv od značek Relax, Bama nebo Fischer.

Stylová domácí obuv Reno (http://www.botyaobuv.cz)

Pokud opravdu nemáte rády zimu a chcete mít svoje nožičky pořádně v teple, obujte si pohodlné domácí sněhule.

Stylová domácí obuv Reno (http://www.botyaobuv.cz)

Zdroj: www.reno.de

Boty a obuv