22/8
Boty Bloch jsou nejen pro baleríny / Taneční boty, boty na tancování

Boty Bloch jsou nejen pro baleríny / Taneční boty, boty na tancování

22. srpna 2011 v 00.00, Boty a výrobci

Sponzorované odkazy

Baleríny, dámské nízké boty bez podpatku, se v minulých letech staly velmi oblíbenými a nic nenasvědčuje tomu, že by se to v blízké době mělo změnit. A není se čemu divit, protože baleríny vypadají elegantně, i když zrovna nedisponují vysokým podpatkem. Z toho důvodu je také spousta žen ráda nosí. Ať už patříte mezi ně, anebo vás „jen“ zajímá svět módy, jistě uvítáte následující článek, ve kterém vám bude představena společnost Bloch, která se léta letoucí specializuje na výrobu tanečních bot, ale také bot na každodenní nošení.

Boty Bloch jsou nejen pro baleríny / Taneční boty, boty na tancování (http://www.botyaobuv.cz)

Boty na tancování Bloch: Historie

Klasický balet, současný jazz, tap, latinský tanec, salsa či hip-hop, tak široké zastoupení tanečních stylů může uspokojit pouze značka Bloch, která vznikla v australském Sydney. Roku 1931 ji tam založil evropský emigrant Jacob Bloch, ruský rodák a velký milovník baletu. První pár bot byl přitom vytvořen již o rok později, a to se stejnou myšlenkou, která provází výrobu bot značky Bloch doposud: „Naslouchat samotným tanečníkům.“ Pozornost v tomto směru se vždy vyplatí, a proto Bloch slavil již zanedlouho, již koncem třicátých let, své první úspěchy, když jeho boty nazouvaly přední tanečníci a tanečnice nejen z Austrálie a Evropy.

Boty Bloch jsou nejen pro baleríny / Taneční boty, boty na tancování (http://www.botyaobuv.cz)

Nejen tanenčí boty Bloch

„Nejdůležitější částí návrhářské fáze je zkombinovat jak funkční, tak estetické potřeby tanečníků,“ řekl Blochův vnuk Jacob, který dnes stojí ve vedení rodinné společnosti. A co se tanečníků týče, je jasné, že právě na ně je soustředěna největší pozornost, protože společnost Bloch se zabývá také výrobou nejrůznějších doplňků a oblečení. Stejně tak ovšem otevřela své řady pro zákazníky, kteří nepatří mezi taneční profesionály. Pro všechny ty jsou zde boty Bloch, které buďto imitují klasické taneční boty, anebo jdou s trendy v podobě tenisek, které mohou ocenit nejen tanečníci hip-hopu. Pokud vás boty na tancování Bloch zaujaly, můžete více informací hledat na oficiálních stránkách této značky.

Boty Bloch jsou nejen pro baleríny / Taneční boty, boty na tancování (http://www.botyaobuv.cz)Boty Bloch jsou nejen pro baleríny / Taneční boty, boty na tancování (http://www.botyaobuv.cz)Boty Bloch jsou nejen pro baleríny / Taneční boty, boty na tancování (http://www.botyaobuv.cz)Boty Bloch jsou nejen pro baleríny / Taneční boty, boty na tancování (http://www.botyaobuv.cz)

zdroj: http://www.blochworld.com

Boty a obuv