18/7
Baleríny - A co takhle adidas dle Jeremy Scotta?

Baleríny - A co takhle adidas dle Jeremy Scotta?

18. července 2011 v 00.00, Baleríny, Boty adidas

Sponzorované odkazy

Baleríny jsou velmi oblíbenými botami u mnoha žen. Také někteří muži oceňují jejich roztomilost, nicméně tou hlavní devízou je zpravidla jejich elegantní stránka.

V tomto ohledu pak můžeme směle říci, že baleríny v tomto článku rozhodně nejsou tradiční. Na svědomí je totiž má Jeremy Scott, známá to postava ve světě designu, který již nejednou spojil síly s obuvní značkou adidas. Ta se zaměřuje především na tenisky, přičemž společným dílem bylo několik modelů obohacených o křídla.

A přesně takto byly upraveny i baleríny adidas, na nichž se podílel Jeremy Scott. Předchozí počin s křídly byl totiž velmi úspěšný a dobře se prodával. Proč tedy úspěch nezopakovat a nedopřát trochu originality také ženám?

Možná pro vás nebudou baleríny s křídly to pravé. Nicméně když je srovnáme s podobně laděnými teniskami, musíme říci, že vynikají již jen tím, že se zdají být zcela nositelné, a to jak jinak než pohodlně.

Baleríny - A co takhle adidas dle Jeremy Scotta? (http://www.botyaobuv.cz)Baleríny - A co takhle adidas dle Jeremy Scotta? (http://www.botyaobuv.cz)Baleríny - A co takhle adidas dle Jeremy Scotta? (http://www.botyaobuv.cz)

zdroj: http://stylefrizz.com/…-ballerinas/

Boty a obuv