28/7
Podpatky pro malé slečny: Žhavý hollywoodský trend

Podpatky pro malé slečny: Žhavý hollywoodský trend

28. července 2011 v 00.00 , Boty pro děti

Sponzorované odkazy

Myslíte si, že podpatky jsou výsadou dospělých? Ani náhodou, zapomeňte na předsudky! Menší podpatky již mohou nosit i malé „velké“ slečny! Seznamte se dnes společně s námi s jedním z nejžhavějších trendů na poli dětské obuvi – trendem vanoucím přímo z Hollywoodu. Jsou to boty na podpatku pro děti!

Ještě donedávna byly podpatky výsadou dospívajících a dospělých žen, nyní je vše jinak! Za vše může roztomilá dcerka hollywoodských filmových hvězd Toma Cruise a Katie Holmesové – Suri. Malá Suri se totiž fotografům před nedávnem předvedla již jako „hotová slečna“ na podpacích! A nejen že vypadala úžasně, ostatní malé celebritky ji začaly houfně „kopírovat“ – příkladem uveďme dceru hvězdy sitcomu Přátelé Courtney Cox.

Pokud tedy holdujete nejnovějším módním a obuvním trendům a oblékáte, obouváte podle nich své ratolesti, nezapomeňte svým slečnám pořídit minimálně jeden pár slušivých botiček na mírném podpatku. Budou si připadat jako pravé princezny, vždyť boty na podpatku pro děti jsou a budou slušivé. Ale samozřejmě nezapomeňte, nic se nemá přehánět.

Zdroj: www.stylefrizz.com

Boty a obuv