17/5
Limitované Converse by Givenchy: Novinka pro japonský trh

Limitované Converse by Givenchy: Novinka pro japonský trh

17. května 2011 v 00.00, Boty Converse

Sponzorované odkazy

Converse nejsou jen boty, Converse je životní styl! Pokochejte se dnes společně s námi novou limitovanou kolekcí Converse pro japonský trh!

Milujete boty Converse? Pokud ano, dozajista vás potěší i pohled na zbrusu novou, limitovanou kolekci Converse by Givenchy, a to i přesto, že tyto skvostné sneakers jsou dostupné pouze na japonském trhu – k velké lítosti všech milovníků kvalitní a trendové obuvi Converse!

Design úžasných Converse Addict Givenchy sneakers má na svědomí návrhář Riccardo Tisci a uznejte, že na těchto teniskách odvedl kus opravdu poctivé práce. Je takřka nemožné, nezamilovat se do Converse Addict Givenchy sneakers! Tvar těchto překrásných tenisek je klasický, design poté velmi trendy – spočívající v nátisku ultra moderního leopardího vzoru v metalické barvě! Každý správný fashionista po těchto botkách pravděpodobně zatouží – bude však muset letět do Japonska.

Značka Converse dokáže své zákazníky neustále překvapovat úchvatnými novinkami – například nejnovějšími Converse Addict Givenchy sneakers!

Limitované Converse by Givenchy: Novinka pro japonský trh (http://www.botyaobuv.cz)
Limitované Converse by Givenchy: Novinka pro japonský trh (http://www.botyaobuv.cz)

Zdroj: www.stylefrizz.com, www.highsnobiety.com

Boty a obuv