18/10
Kotníkové kozačky: Buďte sexy i letos v zimě!

Kotníkové kozačky: Buďte sexy i letos v zimě!

18. října 2010 v 00.00, Kozačky, Vysoké podpatky, Zimní boty

Sponzorované odkazy

Podzim je tu a s ním i čas kozaček. I během pochmurných podzimních dnů lze vypadat stylově a sexy! Sáhněte po obuvi, která zahřeje vás i váš botník- neváhejte a podívejte se společně s námi na trendy žhavé kotníkové kozačky!

Kotníkové kozačky jsou jako stvořené pro podzimní často nevyzpytatelné počasí. Říká se, že ženy pro krásu trpí. Nicméně vy pro ni trpět nemusíte! Zapomeňte na prochladlé nožky, buďte i během zimních měsíců ženský a sexy s kotníkovými kozačkami na nohách! Vždyť kotníkové kozačky se ideálně hodí takřka ke každému i extravagantněj­šímu modelu. Ale podívejme se nyní na vybrané modely kotníkových kozaček značek Baťa, Deichmann a Mixer!

Kotníkové kozačky Baťa

U značky Baťa letos v zimě převažuje zejména střízlivější styl. Kotníkové kozačky Baťa jsou jako stvořené pro elegantní dámy dneška. S kotníkovými kozačkami Baťa zcela jistě zazáříte ve městě i v zaměstnání! Baťa má totiž nepřehlédnutelný smysl pro detail, povšimněte si u představených modelů například zajímavých sponek či vázání v oxfordském stylu. Kotníkové kozačky Baťa se nesou ve světovém stylu!

Kotníkové kozačky: Buďte sexy i letos v zimě! (http://www.botyaobuv.cz)
Kotníkové kozačky: Buďte sexy i letos v zimě! (http://www.botyaobuv.cz)

Kotníkové kozačky Deichmann

Velmi zajímavé jsou pak letos i modely kotníkových kozaček německé značky Deichmann. Kotníkové kozačky Deichmann jsou laděny zejména v barvách šedé, nicméně tato barva jim na zajímavosti rozhodně neubírá- naopak. Zaměřte se například na úchvatné modely Deichmann Cindy Crawford 5th Avenue! Kotníkové kozačky navržené touto supermodelkou totiž mají naprosto neodolatelný šarm!

Kotníkové kozačky: Buďte sexy i letos v zimě! (http://www.botyaobuv.cz)Kotníkové kozačky: Buďte sexy i letos v zimě! (http://www.botyaobuv.cz)Kotníkové kozačky: Buďte sexy i letos v zimě! (http://www.botyaobuv.cz)Kotníkové kozačky: Buďte sexy i letos v zimě! (http://www.botyaobuv.cz)Kotníkové kozačky: Buďte sexy i letos v zimě! (http://www.botyaobuv.cz)Kotníkové kozačky: Buďte sexy i letos v zimě! (http://www.botyaobuv.cz)

Kotníkové kozačky Mixer

Nakonec se podívejte společně s námi na modely kotníkových kozaček od značky Mixer! Pokud máte rádi semišový materiál, jsou kotníkové kozačky Mixer jako stvořené pro vás! Mixer si totiž se semišem nádherně zahrává, semišové kotníkové kozačky této značky jsou přímo úchvatné! Podlehněte!

Kotníkové kozačky: Buďte sexy i letos v zimě! (http://www.botyaobuv.cz)Kotníkové kozačky: Buďte sexy i letos v zimě! (http://www.botyaobuv.cz) Kotníkové kozačky: Buďte sexy i letos v zimě! (http://www.botyaobuv.cz)Kotníkové kozačky: Buďte sexy i letos v zimě! (http://www.botyaobuv.cz)

Nechce se i vy zlákat vidinou pohodlných kotníkových kozaček. Netrpte letos pro krásu, buďte sexy a stylová s kotníkovými kozačkami Baťa, Deichmann a Mixer!

Zdroj: www.bata.cz, www.deichmann-obuv.cz, www.mixershoes.com Foto: iStockphoto / Thinkstock /--div

Boty a obuv