11/10
Dámské sněhule: Buďte v teple stylově!

Dámské sněhule: Buďte v teple stylově!

11. října 2010 v 00.00, Zimní boty

Sponzorované odkazy

Zima a závěje sněhu jsou pro většinu z nás „trpěné zlo“, které lehce zničí i sebelepší boty. Mrazivé počasí a sníh si lze však i bez problémů užít, stačí si pouze vybrat ty správné sněhule! Milovnice závějí, zpozorněte, dnes vám totiž představíme ty nejstylovější, nejbarevnější i nejteplejší dámské sněhule!

Obecně platí, že zima na venkově i ve městě se snadno (a často) stává přímo „noční můrou“. Chodníky kloužou, sníh taje a obyčejné kozačky často „zápolí“ s hromadami sněhu seč jim síly stačí marně. Naše přes léto zhýčkané nožky navíc bojují s nízkými teplotami a chladem. Přestaňte bojovat, přestaňte mrznout! Udělejte si radost a okuste teplo v zimě luxusních dámských sněhulí. Dámské sněhule totiž již dávno nejsou pouze záležitostí takzvaně „na hory“. Dámské sněhule se perfektně hodí téměř ke všemu a všude! Zvláště milovnice sportovního a sportovně elegantního stylu si je dozajista zamilují již na první pohled/krok.

Sněhule Roxy a Rip Curl

Podívejte se nyní společně s námi na ty designově nejluxusnější kousky dámských sněhulí z kolekce podzim/zima 2010 od značek Roxy a Rip Curl!

Zvláště sněhule značky Roxy jsou již slangově takzvaně „provařenými“. Roxy totiž každoročně přichází s naprosto unikátními a designově zcela vymazlenými modely dámských sněhulí- například loni byly velkým hitem jejich „chlupaté“ dámské sněhule. Letos sice Roxy „chlupy“ šetří, ale nebojte se, nejnovější modely jsou stejně skvělé! A to i přesto, že dosavadní kolekce dámských sněhulí Roxy je spíše střízlivější- zejména barevně. Dámské sněhule Roxy jsou rozhodně luxusní záležitostí! Ostatně posuďte sami, podívejte se nyní v zde jmenovaném pořadí na modely Terry, Talyssa a Therma! Nakonec se také pokochejte i zatím jediným modelem dámských sněhulí z kolekce podzim/zima 2010 od značky Rip Curl- Rip Curl Frima . Tento barevně kompaktní model rozhodně nenechá vaše nožky umrznout!

Dámské sněhule: Buďte v teple stylově! (http://www.botyaobuv.cz)
Dámské sněhule: Buďte v teple stylově! (http://www.botyaobuv.cz)
Dámské sněhule: Buďte v teple stylově! (http://www.botyaobuv.cz)
Dámské sněhule: Buďte v teple stylově! (http://www.botyaobuv.cz)

Poznejte i vy teplo uvnitř dámských sněhulí a buďte přitom in!

Zdroj: www.roxy-europe.com, www.surfshop-pau.com, www.jamesandjames.com foto: Digital Vision / Thinkstock

Boty a obuv