8/12
Sněhule DC a Roxy

Sněhule DC a Roxy

8. prosince 2010 v 00.00, Skate boty, Zimní boty

Sponzorované odkazy

Patříte mezi fandy skatových a surfových značek? Baví Vás oblečení a boty od DC, Roxy, Insight či Rip Curl? Potom má jistě ve Vašem šatníku místo minimálně několik kousků triček, mikin či jeansů těchto, dnes už zavedených, značek. Ale jak jste na tom s obuví? A nebavíme se teď o skate botech DC či Adio, nebo o letních žabkách od Nike či Roxy, ale o kvalitní zimní obuvi.

Pokud Vás už nebaví promrzlé nohy z tenisek a na zimní kozačky na podpatku nemáte náladu, budou námi dnes představené módní sněhule to pravé pro Vás.

Koupit sněhule a další zimní boty můžete např. na www.coreshop.cz.

Sněhule DC – boty na hory i do města

Sněhule DC a Roxy (http://www.botyaobuv.cz)

Boty DC jsou oblíbené zejména mezi mladou generací, která své nohy obouvá do pohodlných tenisek. Ty se však nehodí do zimy, jednak se snadněji promočí a jednak materiály obuvi v zimě trpí solí a mrazem. Možnou volbu nabízí značka DC Shoes v podobně dámských sněhulí, které nabízí nepromokavý povrch, tvar, který pevně sevře Vaši nohu a zateplené části, které ochrání před chladem nejen Vás nárt, ale také kotník či prsty. Sněhule od DC můžete zakoupit v různých barvách, od jednoduché černé, přes bílé až po růžové. Sněhule mají jednoduché vázání a stylový kožíšek.

Sněhule Roxy jsou sexy i v zimě

Sněhule DC a Roxy (http://www.botyaobuv.cz)

Oproti zimním sněhulím od DC, nabízí Roxy více konzervativní vzhled. Jednoduchost připomíná spíše běžné konfekční kousky, které se podobají např. sněhulím od UGG. Stejně jako u DC Shoes, nabízí dámské sněhule Roxy kvalitní provedení, perfektní zateplení a nepropustné materiály, které udrží Vaše nožky v suchu. Látku obuvi doplňují i kvalitní podrážky z vulkanizované gumy. Pevná podrážka Vám umožní bezproblémovou chůzi nejen ve sněhu, ale také na ledě.

Ať už vsadíte na sněhule od Roxy, DC, adidas či Nike, vězte, že se jedná o stylovou a hlavně funkční obuv, která je do zimy přímo nutností!

Boty a obuv