3/2
Chlupaté zimní sněhule Roxy

Chlupaté zimní sněhule Roxy

3. února 2012 v 00.00, Sportovní boty

Sponzorované odkazy

Zděsili jste se počasí, které vidíte nyní za oknem? Jak se připravit na neočekávaný sníh?Nebo vyrážíte na hory a nemáte žádnou zimní obuv na čas relaxace a pohody?

V dnešních dnech napadlo na mnoha místech spousty sněhu. Jen málo z nás je připraveno na opravdovou zimu ve městě. Kdo si ještě nestihl pořídivat zimní obuv nemusí zoufat. Jsou tady pro Vás zimní sněhule Roxy, které jistě Vaši d\ůvěru v teplu nezklamou!

Sněhule aneb teplo na dosah

Pokud nemáte čas běhat po obchodech a potřebujete ihned vyřešit problém v boji zimní obuv vs Vy navštivte internetový obchod skateshop.cz. Zde můžete z tepla domova objednávat nádherné a přitom velmi funkční chlupaté zimní sněhule Roxy. Sněhule Roxy zde nyní můžete získat se slevou, proto jistě neváhejte!A jaké boty na Vás čekají?

Chlupaté zimní sněhule Roxy (http://www.botyaobuv.cz)

Sněhule Roxy TARAH

Pokud máte rádi sportovní obuv a pestré barvy, budou pro Vás chlupaté zimní sněhule Roxy řady Tarah jistě skvělou volbou. Můžete vybírat ze dvou barevných odstínů a to buď kombinace bílé a černé barvy nebo kombinace tyrkysově modré s černou.Tyto zimní boty mají voděodolný nylonový povrch, který uchrání nohu po celý den před sněhovou kalamitou.Uvnitř jsou zatepleny umělým kožíškem, tudíž je mohou nosit i ochránkyně přírody.Sněhule Roxy jsou boty velice lehké, s pevnou gumovou podrážkou.

Tak proč dál váhat?Zimní sněhule Roxy na Vás čekají – skateshop.cz nebo můžete navštívit také obchod coreshop.cz.

Zdroje fotografií : skatehop.cz

Boty a obuv