1/3
Kotníkové boty adidas pro rok 2010

Kotníkové boty adidas pro rok 2010

1. března 2010 v 00.00 , Boty adidas , Tenisky

Sponzorované odkazy

Značka adidas je zárukou mimořádné kvality. Buďte styloví, buďte in s novými kotníkovými botami adidas pro rok 2010!

Charakteristickým znakem bot adidas jsou, dnes již pověstné, tři pruhy značící kvalitu, originální design a i relativně příznivou cenu. Není tedy divu, že boty adidas si oblíbily miliony, nejen mladých zákazníků, po celém světě. Boty adidas jsou totiž především o komfortu a pohodlí. Dokonale tak zapadají do tzv. city style – městského stylu módy dneška.

Klasický i extravagantní adidas

Adidas je i díky svým neotřelým a nápaditým designům vyhledávanou značkou. Všechny modely bot adidas tak vynikají nejen svou precizností provedení, ale také výraznou barevností. Adidas přitom nabízí jak vyloženě klasické modely (například v černobílém provedení), tak také modely extravagantní a křiklavé, všechny zaručeně originální. Kotníkové boty adidas nejsou výjimkou. Letos budete mít na výběr z celé řady výjimečných modelů, které ocení zejména fajnšmekři.

Kotníkové boty adidas jsou dokonalé! Milovníkům klasiky se budou dozajista zamlouvat kotníkové boty adidas Forum Mid Plant v bílém provedení s velmi jemnou aplikací, hodící se zejména na dlouhé městské procházky, či stříbrné kotníkové boty adidas Hoop Mid značící vytříbený styl a vkus.

Rádi experimentujete a nebojíte se barev? V tom případě vyzkoušejte adidas Decade Hi, kotníkové boty s názorem, které na první pohled upoutají zejména svou barevností, spojení bílé, černé a tyrkysové je totiž dech beroucí! Podobné jsou pak i boty adidas Attitude, kde dominují zejména barvy bílé, černé, modré a zelené. 3 pruhy navíc u žádné boty nesmí chybět!

Velmi jemnou, dívčí záležitostí jsou pak nakonec krásné růžovo- bílé boty adidas Top Ten Hi. Adidas Top Ten Hi jsou vyloženě k nakousnutí! Zejména díky výrazným „žvýkačkovým“ barvám a překrásné proužkové aplikaci.

Buďte originální, buďte sví v kotníkových botách adidas. Zažijte to pohodlí!


Adidas, Forum Mid Plant, 3190 kč


Adidas, Adi Hoop Mid, 1890 kč


Adidas, Decade Hi, 2490 kč


Adidas, Attitude, 2690 kč


Adidas, Top Ten Hi, 1790 kč

zdroj: www.queens.cz

Boty a obuv