5/4
Adidas Ultraboost 19 je tady!

Adidas Ultraboost 19 je tady!

5. dubna 2019 v 00.00, Boty adidas

Sponzorované odkazy

Novinka značky Adidas je tu. Jsou to nové běžecké boty adidas Ultraboost 19. Energií nabitá verze ikonického modelu Ultraboost vás dostane!

S novým responzivním pojetím Ultraboost se zrodilo i nové pojetí běhu přesně na míru běžcům. Na vytvoření nových adidas Ultraboost 19 totiž spolupracovali designéři a vývojáři značky adidas s tisíci běžci po celém světě.

Ze sedmnácti na čtyři

Společně zjednodušili konstrukci původních bot Ultraboost ze 17 prvků na pouhé funkční 4 komponenty, jejichž hlavním úkolem je zajistit maximální pohodlí a výkon. Vytvořili tak lehčí konstrukci a siluetu boty s aktivním odpružením pro zcela nový zážitek z běhu v městské džungli.

Tato vysoce funkční neutrální běžecká obuv nabízí nepřekonatelné pohodlí a návratnost energie. Lehká dynamická obuv adidas Ultraboost 19 je vyrobená pomocí technologie motion weave, je pružná a zároveň nohu při běhu dobře zpevní. Přiléhavá konstrukce kopíruje tvar chodidla a zmírňuje tlak na nejvíce namáhaných místech.

Co vše přináší adidas Ultraboost 19?

  • Optimalizovanou technologii BOOST, když mezipodešev obsahuje o 20% více kapslí Boost, díky nimž představuje doposud nejaktivnější odpružení a více energie v každém kroku. Čím více energie při došlapu vydáte, tím více energie se vám vrátí.
  • To funguje ruku v ruce se zcela novým stabilizačním prvkem Torsion Spring umístěným v mezipodešvi, který poskytne zpevnění během došlapu a dynamiku při odrazu. Zabrání tak ztrátě energie při přechodu mezi jednotlivými fázemi každého běžeckého kroku.

  • Konstrukce paty 3D Heel Frame dává dokonalou kombinaci flexibility a zpevnění pro stabilní došlap i odraz, a tak i celkově sebejistější běh.
  • Bezešvý a prodyšný svršek adidas Primeknit 360 příjemně obepne chodidlo jako druhá kůže. Jeho funkční, a přitom lehká konstrukce se postará o cílené zpevnění.

  • Adidas Ultraboost 19 také disponují vylepšenou pružnou podešví Stretchweb, která v kombinaci gumovým materiálem Continental zajišťuje mimořádnou přilnavost boty na mokrém i suchém povrchu.

K dostání jsou v pánské i dámské verzi a několika barevných variantách od 21. února 2019, a to ve vybraných prodejnách adidas a partnerů adidas nebo na adidas.cz za 4 799 Kč.

Zdroj foto: Adidas

Autor: Pavla Košík Jelínková

Boty a obuv