14/12
Nike Jordan tenisky: stylovka pro celou rodinu

Nike Jordan tenisky: stylovka pro celou rodinu

14. prosince 2017 v 00.00, Boty Nike, Tenisky

Sponzorované odkazy

Vánoce v červené a s cool značkovou stylovkou pro celou rodinu? I to je možné díky značce Nike Jordan. Ta to má vychytané pro všechny věkové skupiny.

Nike značku Jordan představilo již v roce 1984, tudíž je to značka, jež se na trhu obuvi pohybuje docela dlouho. Nese název Michaela Jordana, což je nyní již bývalý americký profesionální basketbalista. A stále je považován za jednoho z nejlepších basketbalistů všech dob.

Prvotním počinem byl ikonický model obuvi pojmenovaný Air Jordan. Zrození modelu bot Air Jordan I započalo období sneaker subkultury. Ale nejen nejeden sneakerhead by za svoje botky, jež musí zcela určitě mít, považoval právě červené tenisky Jordan. Sneakerhead je osoba, která má velmi kladný vztah k teniskám (sneakers), zajímá se o ně a o jejich historii, má přehled o aktuálních kouscích a velmi často tenisky také sbírá.

Nike Jordan se však nespecializuje jen na tenisky, jeho sféra zabředá i do odívání. Konkrétně trička, mikiny, sporty kalhoty, tepláky či kšiltovky, to vše pod označením Jordan najdete. Ale letošní vánoce můžete mít ryze rodinné a plně v režii Nike Jordan na nohách. S jejich teniskami Jordan 11 Retro BG mohou vykročit do roku 2018 všichni členové domácnosti bez rozdílu věku.

dámské kotníkové tenisky Air Jordan 11 Retro BG Chicago

dámské kotníkové tenisky Air Jordan 11 Retro BG Chicago

Dámské tenisky Air Jordan 11 Retro BG Chicago

Apartní dámské sportovní botky v kotníkovém provedení od značky Air Jordan z řady 11 Retro BG s pojmenováním Chicago mají červené provedení s modrobílou podrážkou. Vyjdou vás na 3990 Kč.

pánské tenisky Air Jordan 11 Retro Win Like

pánské tenisky Air Jordan 11 Retro Win Like '96

Pánské tenisky Air Jordan 11 Retro Win Like '96

Kotníkové pánské tenisky od značky Air Jordan z řady 11 Retro s pojmenováním Win Like '96 jsou v červeném provedení s modrobílou podrážkou. Jejich cena činí 5390 Kč.

dětské tenisky Air Jordan 11 Retro BT Chicago

dětské tenisky Air Jordan 11 Retro BT Chicago

Pro malé sneakerheady

Pro ně jsou dětské tenisky Air Jordan 11 Retro BT v kotníkové verzi s pojmenováním Chicago v červeném provedení s modrobílou podrážkou. Vyjdou na 1990 Kč.

dětské junior Air Jordan 11 Retro BP Chicago

dětské junior Air Jordan 11 Retro BP Chicago

Pro trochu větší (junior) sneakerheady

Juniorům a juniorkám) patří jsou dětské tenisky Air Jordan 11 Retro BP Chicago rovněž v kotníkovém provedení v červeném provedení s modrobílou podrážkou. Tyto tenisky mají cenovku s částkou 2 590 Kč.

Všechny kousky a mnohé další najdete na Queens.cz.

Zdroj foto: Queens.cz

Autor: Pavla Košík Jelínková

Boty a obuv