21/4
Salamander: Kvalita s nádechem luxusu!

Salamander: Kvalita s nádechem luxusu!

21. dubna 2011 v 00.00 , Boty a výrobci

Sponzorované odkazy

Toužíte po nadčasové a kvalitní obuvi s nádechem luxusu? V tom případě se dnes společně s námi podívejte na značku Salamander!

Historie značky Salamander

Značka Salamander byla založena již v roce 1904 a je velmi oblíbená zejména v německy mluvících zemích (v Německu a Rakousku), kde disponuje takřka stovkou obchodů. Nicméně i v dalších státech západní a východní Evropy rozhodně není nováčkem – naopak! Náročný zákazník, který si potrpí na stylovou a nadčasovou obuv a doplňky – vyrobené z těch nejkvalitnějších materiálů – pozná značku Salamander jako své boty ve Francii, Polsku, Maďarsku i u nás. Přidejte se i vy ke spokojeným zákazníkům. V České republice lze najít pobočky značky Salamander v Brně, Praze a Karlových Varech.

Značka Salamander svého zákazníka po více nežli století vyloženě hýčká! Výrobky Salamander se vyznačují krom výše zmíněných kvalitních materiálů i originálním a neotřelým designem, který podtrhne přednosti vašeho outfitu kdykoliv a kdekoliv. Značka Salamander také vždy nabízí ty nejaktuálnější módní trendy a špičkový servis svým zákazníkům! Nakonec zmiňme, že Salamander krom vlastních produktů (boty, kabelky a další doplňky) nabízí i výrobky ostatních renomovaných značek. Jmenovitě jsou to například: Boss, Converse, Esprit, Lacoste nebo Tommy Hilfiger.

Salamander 2011

A jaké jsou dle značky Salamander ty nejaktuálnější trendy sezóny jaro / léto 2011? Salamander boty jsou letos romantické, klasicky elegantní ve stylu black & white, nespoutané jako safari i sportovně elegantní pro aktivní jedince! Salamander toto jaro a léto nabízí jak vysoce trendy boty na (dřevěném) klínku a platformě, tak také klasickou „kancelářskou“ eleganci a zdobené páskové sandálky.

Seznamte se i vy s prvotřídními výrobky značky Salamander a objevte zatím nepoznanou kvalitu obuvi! Salamander 2011 splní každé vaše tajné přání.

Zdroj: www.salamander.cz, www.dnes.slevy.cz, www.zena.centrum.cz, www.boty-obuv.cz

Boty a obuv