11/4
Nová kolekce Deichmann: Jarní Cindy Crawford 5th Avenue

Nová kolekce Deichmann: Jarní Cindy Crawford 5th Avenue

11. dubna 2011 v 00.00, Letní boty

Sponzorované odkazy

Značka Deichmann před několika lety navázala spolupráci s modelkou Cindy Crawford, a jaká je její nová kolekce jaro/léto 2011? Podívejte se na ni dnes společně s námi!

Deichmann a Cindy Crawford

Hvězda devadesátých let a bývalá topmodelka Cindy Crawford rozhodně není pouze „vysloužilou“ kráskou z přehlídkového mola, naopak! Cindy Crawford je velmi kreativní a činorodá zralá žena prezentující svůj mimořádný módní vkus v rámci originálních kolekcí obuvi Deichmann. Seznamte se i vy s její zbrusu novou kolekcí bot Deichmann 5th Avenue!

Cesty Cindy Crawford a značky Deichmann se poprvé zkřížily již předloni na podzim, a to při práci na kolekci bot 5th Avenue podzim/zima 2009, která slavila mimořádný úspěch po celém světě. V návaznosti na tento „boom“ poté vznikla i další kolekce jaro/léto 2010, jejíž úspěch na sebe taktéž nenechal dlouhou dobu čekat. A není se čemu divit, Cindy Crawford je totiž opravdu kreativní! Modely bot Cindy Crawford 5th Avenue jsou designově neotřelé, trendy a navíc i pohodlné, o čemž se mimochodem přesvědčily již miliony žen po celém světě. Takže neváhejte a vyzkoušejte boty Deichmann Cindy Crawford 5th Avenue na vlastní kůži, zaručeně nikdo vás v nich nepřehlédne.

Nejnovější kolekce

Momentálně je na pultech obchodů Deichmann již v pořadí druhá jarní a celkově čtvrtá kolekce Cindy Crawford 5th Avenue oplývající mimořádnými (nejen) městskými modely. Modely Cindy Crawford jsou jedinečné a podtrhují osobnost každé z nás, boty Cindy Crawford 5th Avenue jsou inspirativní! Nechte se zlákat překrásnými modely balerínek, otevřenými sandálky, botami na klínku i roztomilými páskovými střevíčky v černé, hnědé i růžové barvě! V nové kolekci bot Cindy Crawford 5th Avenue pak najdete krom klasických bot na podpatku i velmi stylové a trendy polobotky.

Letošní kolekce bot Deichmann Cindy Crawford 5th Avenue jaro/léto 2011 je jedním slovem dechberoucí! Unikátní modely bot navržené přímo Cindy vás učiní hvězdou ulice i párty. Hodí se totiž ke všemu! Velkým plusem, který milovnice a obdivovatelky obuvi Cindy Crawford zaručeně potěší, je pak i velmi příznivá cena jednotlivých modelů. Boty Deichmann Cindy Crawford 5th Avenue jsou dostupné prakticky pro každou z nás. Buďte stylová s botami Deichmann Cindy Crawford!

Nová kolekce Deichmann: Jarní Cindy Crawford 5th Avenue (http://www.botyaobuv.cz)Nová kolekce Deichmann: Jarní Cindy Crawford 5th Avenue (http://www.botyaobuv.cz)Nová kolekce Deichmann: Jarní Cindy Crawford 5th Avenue (http://www.botyaobuv.cz)Nová kolekce Deichmann: Jarní Cindy Crawford 5th Avenue (http://www.botyaobuv.cz)Nová kolekce Deichmann: Jarní Cindy Crawford 5th Avenue (http://www.botyaobuv.cz)Nová kolekce Deichmann: Jarní Cindy Crawford 5th Avenue (http://www.botyaobuv.cz)Nová kolekce Deichmann: Jarní Cindy Crawford 5th Avenue (http://www.botyaobuv.cz)Nová kolekce Deichmann: Jarní Cindy Crawford 5th Avenue (http://www.botyaobuv.cz)

Zdroj: www.deichmann-obuv.cz, www.fem.com

Boty a obuv