21/3
Kotníkové tenisky adidas 2011: Styl přesně pro vás!

Kotníkové tenisky adidas 2011: Styl přesně pro vás!

21. března 2011 v 00.00, Boty adidas, Tenisky

Sponzorované odkazy

Značka adidas je zárukou mimořádné kvality. Buďte styloví, buďte in s novými kotníkovými botami adidas 2011! Prožijte toto jaro s kotníkovými teniskami adidas na nohách a posuňte svůj styl na novou úroveň.

Tři pruhy značící kvalitu

Charakteristickým znakem bot adidas jsou, dnes již pověstné, tři pruhy značící kvalitu, originální design a i relativně příznivou cenu. Není tedy divu, že boty Adidas si oblíbily miliony zákazníků po celém světě. Boty Adidas jsou totiž především o komfortu a pohodlí. Dokonale tak zapadají do tzv. city style – městského stylu módy dneška.

Adidas je i díky svým neotřelým a nápaditým designům vyhledávanou značkou. Všechny modely bot adidas tak vynikají nejen svou precizností provedení, ale také výraznou barevností. adidas přitom nabízí jak vyloženě klasické modely (například v černobílém provedení), tak také modely extravagantní a křiklavé, všechny zaručeně originální. Kotníkové boty adidas nejsou výjimkou. Letos budete mít na výběr z celé řady výjimečných modelů, které ocení zejména fajnšmekři.

Vybrané modely kotníkových tenisek

Podívejte se nyní společně s námi na některé vybrané modely kotníkových tenisek adidas- ukradnou vám dech! Značka adidas 2011 je, zdá se, plná barev a navrací se ke stylové klasice let minulých. Důkazem budiž například poněkud masivní model adidas M Attitude XL v barvách bílé, modré a červené nebo podobný model tenisek adidas M Attitude Hi NBA. Tenisky adidas M Attitude Hi NBA stylově kombinují barvy bílé, tmavě oranžové, okrové a modré, žádný módní fajnšmekr by si je tedy neměl nechat ujít! To platí i pro stejný model adidas M Attitude Hi NBA, nicméně tentokrát v barvách purpurové, černé a bílé. Velmi „oldschoolové“ jsou i, dnes jako poslední představené, tenisky adidas Top Ten Hi NBA s klasickými třemi pruhy v barvě černé.

Pořiďte si i vy jedny ze stylových tenisek adidas a proplouvejte džunglí velkoměsta stylově!

Kotníkové tenisky adidas 2011: Styl přesně pro vás! (http://www.botyaobuv.cz) Adidas M Attitude XL, 2590 kč

Kotníkové tenisky adidas 2011: Styl přesně pro vás! (http://www.botyaobuv.cz) Adidas M Attitude Hi NBA, 2490 kč

Kotníkové tenisky adidas 2011: Styl přesně pro vás! (http://www.botyaobuv.cz) Adidas M Attitude Hi NBA, 2490 kč

Kotníkové tenisky adidas 2011: Styl přesně pro vás! (http://www.botyaobuv.cz) Adidas Top Ten Hi NBA, 2490 kč

Zdroj: www.queens.cz

Boty a obuv