19/8
Jak vybrat správné kopačky: Kopačky na trénink venku i v hale!

Jak vybrat správné kopačky: Kopačky na trénink venku i v hale!

19. srpna 2010 v 00.00, Boty adidas, Boty Nike, Sportovní boty

Sponzorované odkazy

Každý sportovec či sportovkyně potřebuje tu nejkvalitnější sportovní obuv pro dosažení maximálních výkonů. Podívejte se tedy nyní společně s námi na kvalitně i designově nejunikátnější kopačky na českém trhu! Vyzkoušejte kopačky od (prověřených) značek Adidas, Nike a Mizuno.

Výběr správných kopaček je pro sportovce klíčový. Rozhodně mu tedy věnujte patřičnou pozornost! Obecně platí, že kopačky vybíráme nejen podle velikosti, ceny a designu, ale také dle věku a pokročilosti hráče. Důležitým parametrem pro výběr je také terén, na kterém hráč trénuje či hraje. Například pro suché, tvrdé, zmrzlé povrchy či povrchy s umělou trávou se hodí klasické lisovky (všímejte si při koupi označení FG, HG, MD, MDPU). Pro trávu či blátivý terén naopak zvolte kolíky. Pro umělou trávu (a taktéž zmrzlý povrch) jsou pak nejvhodnější takzvané turfy. Trénink v hale nakonec vyžaduje sálovky. Výběr správných kopaček je tedy značně individuální! My vám dnes představíme čtveřici kopaček různých druhů od značek Adidas, Nike a Mizuno!

Jak vybírat správně kopačky – modely

Podívejme se nyní na lisovky značky Adidas F30 TRX FG, které jsou určeny zejména na suché přírodní povrchy. Tyto unikátní lisovky zaujmou každého hráče nejen díky speciálním inovativním technologiím (např. TRAXION® FG a materiál TPU pro delší životnost a lepší záběr na suchém travnatém povrchu), ale také díky zajímavému asymetrickému designu pro lepší a přesnější zakončení.

Dalším modelem jsou poté kopačky s kolíky Nike Mercurial Miracle SG, určené zejména pro měkké přírodní povrchy. Kopačky Nike Mercurial Miracle jsou vyrobeny z nízkogramážní syntetické kůže a mají klasický systémem šněrování. Design Nike Mercurial Miracle SG je střízlivý, v hráškové barvě.

Třetím dnešním modelem jsou sálovky Nike Zoom T-5 FS s asymetrickým šněrováním pro lepší kontrolu míče a technologií teo punt pro přesnější střelbu ve bílo-žluto-šedém designu. Nike Zoom T-5 FS při svým halových trénincích dozajista oceníte!

Poslední dnešním modelem jsou poté kopačky turfy od značky Mizuno Fortuna 2 AS. Kopačky Mizuno Fortuna 2 AS mající syntetický svršek a zcela jistě je tak oceníte zejména při hře a tréninku na suchém, tvrdém umělém povrchu. Design těchto kopaček je klasický černo-bílo- červený.

Nenechávejte výběr vašich kopaček náhodě! Vyberte si ty nejkvalitnější, například kopačky značek Adidas, Nike a Mizuno.

Jak vybrat správné kopačky: Kopačky na trénink venku i v hale! (http://www.botyaobuv.cz) Adidas, Kopačky F30 TRX FG, 2891 kč

Jak vybrat správné kopačky: Kopačky na trénink venku i v hale! (http://www.botyaobuv.cz) Nike, Kopačky Mercurial Miracle SG, 2421 kč

Jak vybrat správné kopačky: Kopačky na trénink venku i v hale! (http://www.botyaobuv.cz) Nike, Kopačky Nike Zoom T-5 FS, 1612 kč

Jak vybrat správné kopačky: Kopačky na trénink venku i v hale! (http://www.botyaobuv.cz) Mizuno, Kopačky Fortuna 2 AS, 1199 kč

zdroj: www.bigfotbal.cz, www.kopacky.heureka.cz, www.my-soccerworld.com

Boty a obuv