6/7
Boty Baby Phat / Zazáříte na podpatcích i v teniskách

Boty Baby Phat / Zazáříte na podpatcích i v teniskách

6. července 2009 v 00.00, Boty a výrobci, Vysoké podpatky

Sponzorované odkazy

I hiphopová pouliční móda dokáže být elegantní a sexy. Značka Baby Phat si navíc zachovává i dávku provokativnosti a divokého módní stylu bez konvencí a škatulek. Zakladatelkou značky je bývalá modelka a v současné době návrhářka Kimora Lee Simmons. Hip hop styl je vlastní zejména mužům, ale vyznává ho i hodně dívek. Proto návrhářka navrhla sexy kolekci oděvů určenou právě ženám.

Baby Phat nabízí ryze ženské oblečení a množství doplňků včetně obuvi. Boty Baby Phat jsou spojením módní inspirace z ulice se světem luxusu. Není divu, že módní design značky je velmi ženský.

Vždyť Kimora byla módní ikonou a múzou Karla Lagerfelda a módního domu Chanel. Značku si oblíbila i popstar amerického hudebního nebe Britney Spears.

Boty Baby Phat jsou jako zrozené pro atraktivní ženu. Pro ženu, která je inteligentní, rychle se rozhoduje a je nespoutaná. Značka symbolizuje dravost, rychlost a nepředvídatelný styl, který Vás vždy ohromí i zcela pohltí. Buďte svůdná kočička i koketní sporťanda. Noste střevíčky na podpatkutenisky.

Sexy, sebevědomá, drzá? Boty Baby Phat jsou různorodé. Mají přesně tolik tváří, kolik jich má jejich nositelka. Je jedno, jestli si chcete užít divoký večírek ve šmrncovních botách na podpatku nebo jdete na procházku se psem ve Vašich oblíbených teniskách. V botách Baby Phat budete vždy ta dokonalá.

Zvolte značku Baby Phat. Už jen pro ten skvělý pocit cítit se božsky a neodolatelně.

Boty a obuv