1/5
Jaké jsou boty Lacoste? / Lacoste obuv

Jaké jsou boty Lacoste? / Lacoste obuv

1. května 2009 v 00.00, Boty a výrobci

Sponzorované odkazy

Ve jménu krokodýla

Oblečení i doplňky od hodinek, přes parfémy, pásky, brýle, kabelky až po velmi kvalitní a střídmě elegantní obuv. To je značka Lacoste. Elegantní, sportovní, nenucený styl. Podle hesla „v jednoduchosti je krása“. Kvalitní materiály a dokonalé zpracování ještě více umocňují věhlas značky Lacoste. Značku založil brilantní francouzský tenista René Lacoste. Tento šarmantní muž se pohyboval po kurtu s grácií sobě vlastní. Nejinak tomu bylo i na módním poli. Boty Lacoste jsou dnes opravdovým pojmem.

Jaké jsou boty Lacoste? / Lacoste obuv (http://www.botyaobuv.cz)

Buďte o krok napřed

Již od začátku své kariéry vzbuzoval pozornost svými módními kreacemi a vynikajícím nadčasovým vkusem. Byl vždy o krok napřed. Nejen ve sportu, ale i módě. Stejně tak jako boty Lacoste. Díky své bojovnosti a houževnatosti získal přezdívku krokodýl. Ten se později stal hlavním maskotem a logem Lacoste. V oblasti oblečení zpopularizoval i tzv. polo trička. Ležérní, elegantní ani triko, ani košile ve stylu nedbalé elegance. Vyberte si z nabídky dámských i pánských bot Lacoste. Budete příjemně překvapeni.

Jaké jsou boty Lacoste? / Lacoste obuv (http://www.botyaobuv.cz)

Elegantní „švihák lázeňský“

Dnes značka vyrábí širokou paletu sportovně elegantních výrobků ve stylu Lacoste. V botách od Lacoste nesplynete s davem. Vytříbený vkus Lacoste přitáhne mnohé zvědavé očko. Jednoduchá a sportovní bota, která nepostrádá francouzský styl. Navíc Vaše noha bude díky modernímu zpracování jako v bavlnce. Obuv Lacoste s logem krokodýla je živoucí legendou i ztělesněním úspěchu velké osobnosti módního byznysu i sportovního úsilí. Nabízí novinky i nestárnoucí klasiku. Vyberte si své oblíbené boty Lacoste. Počátkem devadesátých let firma oživila svou kolekci. Svěží vítr v podobě mnoha inovací přinesl skvělý návrhář Christoph Lemair, kterému dala značka Lacoste jedinečnou příležitost. Sázka na sportovní eleganci snoubící se s klasikou se dokonale vyplatila. Věrní zákazníci zůstali, noví přišli. Přitom se nejedná o velký koncern. Lacoste má jen malé množství kmenových zaměstnanců. Výrobu směřuje na spolehlivé a významné partnery. Právě boty Lacoste vyrábí přesně dle požadavků a filozofie spolupracující britská firma Pentland. Rovněž u obuvi se odrážejí všechny typické prvky Lacoste. Nebojí se experimentu v rámci stanovených mantinelů. Využívají i výrazné barvy a vzory. Jehly či střevíčky na podpatcích, ale nehledejte. Firma je plně oddána svému sportovnímu základu, který promítá do každého výrobku Lacoste. Vyzkoušejte řady Graduate, Frame a Solano. V hlavní roli je kůže, plátno a semiš. Podrážky jsou z kvalitního gumového materiálu. Boty Lacoste se staly vyhledávanou vycházkovou obuví, hodící se k ležérnímu saku i polo triku.

Články odjinud:

Lacoste kabelky ve znamení sportovní elegance
Lacoste boty – jak také mohou vypadat boty od Lacoste
Lacoste – oblečení a boty, které změnily nejen tenisový svět

Jaké jsou boty Lacoste? / Lacoste obuv (http://www.botyaobuv.cz)
Jaké jsou boty Lacoste? / Lacoste obuv (http://www.botyaobuv.cz)

Boty a obuv